şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ayakkabıcı; deriden'in kardeşi olan kuruluş. gürkal özer'e aittir.
 • neden büyük ayaklılar için ayakkabılar satmadıklarını anlayamadığım ayakkabıcı.
 • fişin üzerindeki iade yapılmaz, 15 gün içinde değişim yapılır ibaresine dikkat edin. zira iadede problem çıkarıyorlar.
 • 350 liraya ayakkabı satan marka. adı markapark ama kendini sadece bir ayakkabı dükkanı.
 • 3 adet keds siparişimi elime 2 adet ulaştıran ve konuyla ilgili beni bilgilendirmek zahmetine katlanmayan firma.
  ben kendi çabalarım sonucu öğreniyorum ki; internette mevcut olduğunu belirtmeleri üzerine sipariş verdiğim numarada ayakkabı kalmamış. ok olabilir.
  neden müşteriye haber vermeden sorumsuzca ''iki tanesi vardı yolladık'' yapar geçersin?
  kaldı ki bir de kendi çabalarımla mağazaya ulaştım, orada konuştuğum yetkili arkadaş merkezi arayıp müşteriyi arayın dedi aramadılar buna ragmen.
  magazaya ikinci kez ulaştım, ikinci kez beni aramaları için ben hattayken telefon açtılar.
  beklenen telefon nihayet geldi...
  sanki hiç hata yapmamışçasına pişkin, özür dilemeye gönülsüz, kaba saba ve bozuk türkçeyle konuşan bir bey bana yardımcı olmadı.

  kendisine ''biraz mahçup ol be'' dedirtene kadar uğraştı.

  markaparka; ilk ve son kez alışveriş yaptığım kimseye de tavsiye etmediğim biraz lakayt bir internet satıcısı ezcümle.
 • internet sitesi çok yavaş, hatta açılmıyor. açıldığında da kurumsallıktan çok uzak, ziyadesiyle amatör bir siteyle karşılaşıyoruz. acilen kendini bu konuda yenilemesi gerekiyor.
 • şark kurnazlığı yaparak müşteri çekmeye çalışan, ancak daha çok müşteri kaybeden, geleceği arow ayakkabı gibi olacak işletme.

  geçtiğimiz gün bana aşağıdaki gibi bir mesaj geldi;

  "tamamı net % 50 ! sadece siz özel müşterimize 212 power avm. marka park mağazasında tüm markalarda geçerli indirim! son gün 31 ağustos. size özel şifreniz : 212agoızız yalnızca 212 power avm. marka park şubesi'nde geçerlidir. diğer kampanyalar ile birleştirilemez. ıptal mpret 3172. mersis no:0612066585300013"

  dikkat edin tüm markalarda yazıyor. geçtiğimiz hafta sonu maden net %50 indirim var. gidip skechers ayakkabı alayım dedim. her zaman bu modelin olduğu yere new balance koymuşlar. skechers modelleri nerede diye sorunca her şey anlaşıldı tabi.

  31 ağustosa kadar satmıyoruz. 1 eylülde alabilirsiniz.

  yani kampanyanın bitiş tarihi. şimdi bu çakallıkların döndüğü yerde bir daha alışveriş yapar mıyım. markayı merak edenlere duyurulur.
 • mayıs ayında superga marka bir ayakkabı aldım.
  3. aya girerken ayakkabının topuk kısmı yırtılmaya başladı ve bugun gidip garantiye verdim. satış temsilcisinin bana verdiği cevap ise şöyle oldu:
  beni yanlış anlama ama bu kullanıcı hatası.

  nasıl yani, dedim. bu zamana kadar hicbir ayakkabimin -ki buna kinetix bile dahil- topuk kısmı yırtılmadı da bir sizin 150 liralık kaliteli ayakkabınız mı yırtıldı, dedim.

  yok yani beni yanlış anladınız, genelde bunu kullanıcı hatası deyip geri gönderiyoruz, dedi ve garanti kapsamında ayakkabıyı alıp sizi arayacağız, dedi.
  büyük ihtimal adamın dediği olacak ve param yanacak...

  tüketici haklarıyla ilgili bilgisi olan beni bilgilendirebilir mi? param boşa gitsin istemiyorum.
 • iade ettiğim ürün için 15 gündür bilgi vermeyen mağaza. kentpark mağazası çalışanları oldukça ilgisizler.

  edit: 15 değil 25 gündür bilgi vermeyen mağaza.
 • mağazasında diğer spor mağazalarına kıyasla oldukça uygun fiyata new balance ayakkabı satan, ancak internet sitesinde sattığı markalar arasında new balance bulunmayan ayakkabıcı.