şükela:  tümü | bugün
  • çeşitli markaların ayakkabılarını ve çantalarını online olarak satın alabileceğiniz adres.

tek eksikleri sipariş verdiğiniz ürün yoksa onlar sizin için en uygun olanı düşünüp (renk, model ve beden olarak çünkü numara da renk de model de farklı gelmişti) size gönderiyorlar. bide bakıyorsunuz "bunlar da nesi" diyorsunuz ve yetkili kişilere ulaştığınızda ise "elimizde olanı gönderdik efendim iade edebilirsiniz" diyorlar. bak hele bak iade edebilirmişim.

sürprizlere açığım severim böyle küçük entrikaları diyorsanız buyurunuz gönül rahatlığıyla sipariş verin.

dipçik not: iade gerçekleşmiş yeni pabuçlar peşine düşülmüştür.
  • hiçbir telefonunu açmayan, internetten satışlarında "invalid urı" hatası veren internet sitesi. battılar mı diye düşünmüyor değilim açıkcası.
  • bizi alışveriş yaptığımıza pişman eden site.
    adres değişikliği yapmak için karşımızda bir muhattap bulamadık, asla sitelerindeki telefonı yanıtlamıyor ve e-postanıza cevap vermiyorlar. instagram üzerinden güç bela iletişime geçtik ve her defasında adres değişikliğini kargo şirketine bildirdiklerini söylediler, fakat kargo şirketi böyle bir talep almadıklarını ifade ettiler. bugün de ürünün geri dönmüş olduğunu gördüğümde tekrar iletişime geçtim ve ürünün bana ulaşması için ellerinden geleni yaptıklarını, para iadesi yapacaklarını söylediler.
    sorumsuz ve umursamazlar...