şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pek tabii öğrenciler tarafından gerçekleştirilen bir eylemdir. iki sokak ötede olan süpermarkete alışverişe giden bir grup öğrenci, dönüş yolunda market arabasını kullanmakta karar kılar ve evlerine giderler. artık evlerinde nur topu gibi bir market arabası olmuştur. bomboş olan evlerine renk gelmiş, güzellik katmıştır bu araba. duvarın kenarında, ne kadar da güzel duruyordur. ama bir sorun vardır. neydi bu sorun diye düşünürlerken, bir sonraki market alışverişinde ikinci market arabasını da eve getirerek sorunu çözmüşlerdi bile.. artık duvarda iki market arabası vardı ve birinci arabanın yalnızlığı sona ermişti..
  peki market arabası bir evde ne işe yarar? evde bazen market arabasıyla dolaşmak mutluluk verir, ıvır zıvır eşyaları market arabasının içine koymak düzeni sağlar. evde biriken çöpleri ve bira şişelerini atmak artık daha kolay olacaktır. çok sıkıldığınızda ona bakip, onun evdeki varlığını sorgulayıp gülebilirsiniz. market arabası deyip geçmeyin, o bir yüce varlıktır.
 • araba karşılığı kimlik talep etmekle önüne geçilebilecek mini sorun. işletme ya da endüstri mühendisliği okuyan aydın arkadaşlar öngörüler üzerinden fiyat ayarlaması hesapları yapsın.
 • marketten market arabası aldığınıza işaret eden durumdur.
  fişini almayı unutmayın derim, lazım olabilir.
 • 15 dk boyunca ittirip kaktırıp apartmanının önüne kadar getirip, torbaları aldıktan sonra arabayı orada bırakan mallar da mevcuttur.. o market arabası oradan hareket eder, arabalara çarpar sürter.. o malın kulakları çınlatılır..

  avm güvenliği de ayrı maldır!! çıkartmayın dışarı arkadaş!! hasta mısınız yani?
 • bir de bunu çalıp maviye boyayıp kullananlar vardır nedense hepsi mavi renk olur sağda solda su taşıma vs işlerinde kullanılırlar.
 • poşetleri çıkardıktan sonra arabayı asansöre bırakan davarlar da mevcuttur. sitelerin bol olduğu yerlerde (bahçeşehir vb.) marketlerin çıkardığı salaklık.
  not: siz siz olun, hıncınızı arabadan çıkarmayın, onun suçu yok.
 • yazlıkların bol olduğu yerlerde çokça rastlanabilecek olay. neden her şey tek seferde alınmak zorunda anlamıyorum.