• bu tipler işemeden nasıl sıçıyorlar ben de ona hayret ediyorum. saldığın anda önden de gider bir şeyler. çok enteresan.
  • nasil bu kadar kolay ayakta siciyorlar merak etmeme neden olan durum. ishal de degilmis standin altina itelemeye calistigina gore kati olmali. egilip ikinmadan nasil nefes alir gibi rahatca sicabiliyorlar enteresan.
  • nusret mayin gemisi gibi aq
  • yalnız dikkat ederseniz adam marketin ortasına sıçmıyor. yani adamın asıl amacı o değil. asıl amacı markete sıçmak olsa en azından şortu sıyırıp çömelir bişey yapardı.

adam ilerideki standın arkasına saklanarak altına sıçıyor. yani altına sıçmak istiyor aslında, ama şort giydiğinin mi farkında değil nedir, tahmin edemiyor paçalardan akacağını. ilk parçayı standın arkasına bıraktıktan sonra eserine son bir bakış atıp uzaklaşmaya çalışıyor ama nafile. kasaya ilerlerken arkasından löp löp dökülüyor. hızlı koşan atın boku seyrek düşer misali döke döke geliyor, son parça tam kasanın önüne düştüğü için ayağıyla dolabın altına itekleyeyim derken iyice sıvıyor.

hayır benim anlamadığım şu. tamam çok sıkıştın, belki rahatsızsın, tutamayacaksın. olabilir, insan halidir.

ama o ne önemli alışverişmiş arkadaş. aldığı da su, soda falan ha. baktın baş veriyor, elindekileri bırakıp dışarı fırlasana, ne bileyim bi görevli bulup "bilader çok fenayım tuvalet var mı ıyhhşşş" falan desene. herif altına sıçıyor, sıçtığı yetmiyor gibi bütün boklar paçalarından aka aka adamın arkasında iz bırakıyor, yetmiyor, adam son parçayı bir de güzelce sıvıyor ama hala bi şişe suyu kasadan geçirmenin derdinde.
  • boku ayağıyla yayması sıçıp sıvama tabirinin gerçekleşmesi oluyor sanırım.
  • hepimiz sıçan insanlarız ve bunun rahatlıktan kaynaklı bir sıçma değil, tutamamaktan kaynaklı bir alta sıçma olduğunu anlamamız gerek. belki de osururken oldu bilemiyorum. benzer olay 2016'da başıma geldi ama şanslıydım çünkü evimdeydim. zarıl zarıl osurayım derken paçadan akmasına engel olamamıştım. kim bilir belki markette osurmaya çalışıp altıma sıçsam, bu dayının yerine benim videom paylaşılacaktı. resmen şansa yaşıyoruz.

edit: bu entryden dolayı ibne olduğuma dair ve anneme küfredilen mesajlar aldım. bana ibne dediler anneme küfrettiler diye mızmızlanmak için yapmadım bu editi, sadece ekşi sözlük'ün ne hale geldiğine dair kendimce bir farkındalık yaratmak istedim bir boka yaramayacağını hatta hiç okunmayacağını bilsem de. eskinin kutsal bilgi kaynağı, şimdinin inci sözlük'ten hallicesi olan bu mecrada, bir yazara mesaj atarken "siz" diye hitap eden, saygıdan zerre ödün vermeyen, fikrine katılmıyorsa bile bunu saygı ve terbiye sınırları içerisinde dile getiren insanlar hala var biliyorum ama günden güne azınlıkta kaldıklarını da biliyorum. ben 10 yılımı verdim bu sözlüğe ve o yüzden, madem sözlük bu hale geldi ben de bırakıyorum lan diyemiyorum ama tepkimi dile getirmeden de duramıyorum artık. emekli albay gibi konuştuysam kusuruma bakmayın. sevgiler.
  • yahu pantolon inik değil, bu boklar nereden düşüyor, hiç paçadan düşer gibi de değil, nası böyle sıçar bir insan, inanın araştırılması gerekir.
  • nefret ediyorum ya bu insanlardan. başkalarını düşünmeyen bencil insanlardan. bu o çocuğunun bokunu kasadaki çalışan temizleyecek. yani hiç mi düşünce yok. bu kadar mı bencilsiniz. yemim ederim çok büyük konuşuyorum, çok fena dayak atardım bu adama. yani odunu kırardım kafasında. rezil bir adam içeren video.
  • (bkz: orta doğu'da sıradan bir gün)

midemi kaldıran ileş ötesi görüntüler. sıçmışsın, bir de üstüne basıp batırıyorsun. siktir git bari belli etme. coğrafyasına soktuğum ülke ya. biri hastanede sıçar, biri markette sıçar, biri çıkar nereye sıçacağız diye feryad figan eder.

ulan tuvalete sıçacaksınız tuvalete.
hesabın var mı? giriş yap