şükela:  tümü | bugün
  • business administration ogrencisi olaraktan bayagı ilgimi çekti lakin ögrenci için 30 euro yani veremedim.. gidecek beyaz yakalı abiler ablalar bir tane de bana alırsa bilet yok demem..
  • mühendis olarak çok merak ediyorum lan.
    bi pavyon bi de bu pazarlamacı şeyleri.
    90lar bebesi olduğum için titanlı hey hey heyler geliyor aklıma...
  • genel olarak 2 yıldır güzel bir seriye bağlamış fiyat/performans oranı yüksek etkinlik serisi.

ıntelligence, future, tech konseptleriyle beklentiyi yükseltiler, diğerleri gibi 800-1000 avro isteyip reklam dinleme durumu olmaması güzel.

özetle pazarlama, teknoloji, iletişim, reklam konularında başarılı etkinlik yapan oluşum
  • pazarlama sektörünün önde gelenlerini bir araya getiren etkinlik. kasım ayındaki etkinlikte "intelligence" teması altında bir çok sunum ve konuşma yapıldı. bu vesile ile prof. dr. uğur batı ve prof. dr sinan canan’ı da bir kere daha yakından izleme şansım oldu.

2018’deki etkinliğin konu ve konuşmacılarını ne zaman haber verecekler acaba?
  • yıl yıl üstüne koyarak ilerleyen etkinlik. her defasında farklı konseptler üzerine kurguladıkları için gittiğinizde “bu sene mobilin yılı olacak” gibi 10 senelik muhabbetleri dinlemek zorunda kalmıyorsunuz.

2018’de yapacakları etkinlikte yapay zeka üzerine eğilirlerse şahane olur.
  • suudi arabistan'nın vatandaşlık verdiği birleşmiş milletler üyesi (valla billa öyleymiş) robot sophia'ı ilk defa türkiye'ye getirecek etkinlik.

aha da link:

http://marketingmeetup.org/