şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 8 mart 1995 doğumlu genç oyuncu. kızılyıldız altyapısında yetişti ve iki yıldır sırbistan ligi'nde kiralık olarak fmp'de oynuyor. 1.99 boyundaki şutör gard çıkışını (bkz: 2015 ümit erkekler avrupa basketbol şampiyonası) nda yaptı. ülkesi şampiyon olurken; takımının en çok süre alan ikinci oyuncusu oldu ama 13s- 4r- 2.5a- 2.2tç ortalamalarıyla turnuvanın en değerli oyuncusu oldu. %52 ikilik- %46 üçlük- %73 serbest atış yüzdeleri var; gelecek yıllarda avrupa basketbolunun önemli isimlerinden biri olacak gibi duruyor...
  • bu çocukta bogdan bogdanoviç havası alıyorum biraz,şayet bogdan nba yaparsa yeni yükselen yıldız adayı olmaya ve obradovic fenerbahçesi'ne katılmaya yakın olabilir.
  • 26 ekim'de barcelona'yı devirdikleri maçta, oyuna kenardan dahil olup 25 dk süre aldı. 21s- 4r- 5a- 2tç /1tk ile çok etkili oldu ve takımına maçı kazandırdı.
  • keşke fenerbahçemizde izleyebilsek. obradovic rising starları sever, bu sene doncic oldu; nba'e gider. seneye de guduric olsa keşke

edit: bogdanovic kings ile 3 sene için 30 milyon dolara anlaştı deniliyor. yeni bir bogdanovic olmasını isterdim.

edit2: yeni bir bogdanovic olamayacak gibi.
  • fenerbahçe'yle adı iyice geçmeye başladı. bekliyoruz.
  • david pick'in haberine göre fenerbahçe doğuş, bogdanovic'in yerine kendisini düşünüyormuş. şahsi kanaatim obra'nın mutfağında 3 senede bir bogdanovic'e evrilebileceği yönünde ancak sonunda yine arkasından bakariz nba'e giderken. el şampiyonu takımın taraftarı olarak artık süper star bir oyuncu görmek istiyorum takımda. süper star yaratmak değil.
  • fenerbahçe'ye geleceği söyleniyor, oyuncuyu yakından tanıyan biri yok mu? bir kaç kelime etsinde okuyalım.
  • bogdanovic sonrasi zocun takimda gormek istedigi soylenen genc arkadas. tabi zamaninda nikola kalinic icin 1 milyon euro buy-out alan kizilyildizin bu konudaki tavri da belirleyici olacak.
    dis sut yuzdesi fenerbahce gibi bir takim icin dusuk ancak her zaman in obra we trust
  • gelirse ilk sezonunda obra'dan çok dayak yer, ikinci sezonunda yıldız olur ve nba'e gider amına koduğum. *