*

şükela:  tümü | bugün
 • 21 kasım 2014 galatasaray kızılyıldız maçı öncesi kalbinden bıçaklanarak öldürülen 25 yaşındaki sırp taraftar.

  http://tr.eurosport.com/…ldu_sto4485754/story.shtml

  edit: sırbistan konsolosu zoran markovic: "genç bir vatandaşımız kalbinden bıçaklandı başbakan ile temas halindeyim. türk polisi iyi bir iş yapmadı".

  edit2: salondan uzaklaştırılan sırp taraftarların kendi aralarında kavga ederken olayın olduğu yönünde haberler de geliyor. sırplar mı, yoksa türkler mi bıçakladı belli değil şimdilik. gerçi ne önemi var.

  gerçi ne önemi var; spor karşılaşmasında gencecik bir insan öldürülmüş.

  edit3: bizimkisi yapmış, iyi bok yemiş.
 • 21 kasım 2014 galatasaray kızılyıldız maçı öncesi çıkan olaylarda, bıçakla vurularak öldürülen kızılyıldız taraftarı, delije üyesi.

  delije'nin sessiz sedasız ülkeye girişi, maç öncesi yaptıkları efsane kategorisine girecek cinsten. lakin aldıkları yara çok büyük, hem bir canlarından oldular, hem de fena çizdirdiler kendilerini.

  yazık, pisi pisine gitmiş bir can.
 • kuluplerin ve euroleague kuralsizliginin, sonra da taraftar gruplarinin salakliginin kubani olmus adam. euroleague asgari deplasman kotasi ongormuyor sanirim (yanlis 1), kulupler anlasiyorlar, kizilyildiz sadece 50 bilet istiyor (yanlis 2) buna ragmen tarftarlar geliyor (yanlis 3), maç oncesinde acilen 300 bilet (bazi kaynaklarda 400 - yanlis 4) talep ediliyor ve galatasaray yonetimi bunu karsilayamayacagini soyluyor (yanlis 5). sonuç olarak adamlar toplaniyorlar, sahilyolunda araba suruculeriyle birseyler oluyor (kisa bir video var ama saldiri mi ne belli degil - yanlis 6), sonra salon etrafinda once saldirdiklari sonra dayak yedikleri (yanlis 7), en onunda polis tarafindan uzaklastirildiklari soyleniyor.

  ben kendi aralarinda kavga ettiklerine pek ihtimal vermiyorum. polis orantisiz davranmis olabilir ama o zaman biçaklama olmaz, buyuk ihtimalle taraftarlar arasinda biri biçakliydi ve bizden biri kavgada sapladi. bi insan maça neden biçakla gider o da ayri konu.
 • yalanlaşmış beyanlar arasında can veren taraftar:
  http://www.antalyasolu.org/…ar-tayyiplesen-beyinler
 • passolig alıp girdiği stadyumda , kocaman ultras !!! pankartı açan galatasaray taraftarının, kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü tribüncüdür kendisi. esasında sırf galatasaraya has bir şey de değil. bu şerefsiz coğrafyanın kaypak delikanlılık kültürüne kurban gitmiştir. `
  birebir mevzuda , karşısına çıkmaya cesaret edemeyeceği biri tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürülmüştür.
 • şüphesiz ki istanbul deplasmanına gelirken, türkiye'nin en kahpe taraftar topluluğu ile karşılaşacağını bilmiyordu.

  (bkz: mühendis oktay)
  (bkz: galatasaraylıların leeds taraftarlarını öldürmesi)
  (bkz: burak yıldırım)
 • bir gs taraftarı olarak ölümüne üzüldüğüm insan.

  yazık valla çok yazık. gencecik hayatlar gidiyor çok da önemli olmayan şeyler uğruna.
 • kendisinin ölümünden gerçekten galatasaray taraftarı mı sorumludur bunu bir düşünmek lazım. tıpkı burak yıldırım gibi. bu insanlar ellerinde olsa aynı şeyi galatasaray taraftarınada yaparlardı. çünkü bu tür insanlar için futbol sadece futbol veya spor değildir.çok öten fenerbahçeli kahpelerde fazla konuşmasın.
  futbol adam bıçaklamaktır.
  edit: aynı bokun laciverdi bizde de var. herkes kendi batırsın önce çuvaldızı sonra ötsün.
  yok edici abi.
 • tıpkı burak yıldırım gibi takımı için insan öldürebilecek bir terörist. ölmüş olması kendisini masum kılmaz. karşısına benim gibi tek derdi maç izlemek olan sıradan bir insan denk gelse katil olan taraf o olurdu. kendisi gibi hayvanların hepsi bir an önce topluma kazandırılmaya çalışılmalıdır. insan canının ucuz olmadığı öğretilmelidir. bunu anlayamıyorlarsa da umarım çok insana zarar vermeden önce kendileri zarar görürler. başlığı iyi fenerbahçeli troll toplamış. burak yıldırım' ın tek suçunun takımını desteklemek olduğunu yazmışlar, yanlış olmasın burak yıldırım üzerinde rakip takım forması taşıyan bireyleri yanındaki arkadaşlarıyla beraber dövmeye çalışan bir holigandır. yine bu durumda olduğu gibi; kendisinden daha büyük bir pisliğe denk gelip ölmesi onu suçsuz yapmaz.
  edit: aynı düşünceler kendisinin katili içinde geçerlidir.
 • kendisini öldürdüğü iddia edilen 5 kişi gözaltına alınmış. 1 tanesinin bıçakladığı, diğerlerinin yardım ettiği söylemiş star tv.

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27651601.asp