şükela:  tümü | bugün
  • giyim konusunda türkiye'de resmen 90lar yaşayan zincir. her şey 40 beden üstü insanlara tasarlanmış gibi. basma çiçekler, vatka vs tam bir rezalet. acil tişört almaya diye girip içeride acayip elbiseler, uzun çirkin devasa etekler arasında kalıp basit bir tişört bulamayabilirsiniz. türk insanı için çirkin giyinir bunlara kalan malları yollayın mı diyorlar acaba diye merak ediyorum.
  • bir düz siyah pantolonunda 369.90 fiyatını gördüğüm zincir mağazadır. düz siyah pantolona o kadar para vermek için az kullanılmış böbreğimi satmam lazım. pantalonları dayanıklıdır, hırkaları da öyle ama fiyatları krizin de etkisiyle bu kadar sıçrayınca, insan gerek yok o kadar para vermeye diyor.
  • ürünlerini severek kullandığım, özellikle pantolon konusunda beğendiğim ve 1. sırada tercih ettiğim mağaza. moda ve rahat giyimi birleştiren ender markalardan. yalnız fiyat politikalarını neye göre belirliyorlar pek çözebilmiş değilim, zira biraz dengesiz ve acımasız buluyorum. indirimlerini takip edip ona göre satın alıyorum çoğunlukla, indirimsiz bir şey almak insana koyuyor, bildiğin kazıklanıyorsun bile bile.
    yine de iyi ki varlar bu diyarlarda ihtiyaç denen bir boşluğu dolduruyorlar...