şükela:  tümü | bugün
 • maslak oto sanayi’nin değişmeye başlayan yüzünün son temsilcisi.

  yemekler ve fiyat/performans muhteşem, çalışanlar güleryüzlü. ilk fırsatta hamburgerini de denemeye gideceğim.

  tavsiye olunur.
 • şarap zevkleri ve seçenekleri oldukça kısıtlı olmasına karşın insana mutluluk veren mekanlardan biri olduğunu belirtmek yanlış olmayacaktır.

  poutineleri ve tek secenek olan tatlıları istanbul özelinde fark yaratacak nitelikte. kaburgaları fiyat/performans olarak başarılı ama bahsettiğim diğer ürünlerin yanında biraz geride kaldıklarını iddia etmek zor olmayacaktır.

  mekanın içindeki sanat ve dekorasyon oldukça başarılı, opera havası veren üst kat ( eğer öyleyse ) heyecan verici ama bar sandalyesi olmayan masa bulmak biraz zor. hali hazırda zaten önden rezervasyon yapmanız lazım ve masalar için fazla kişi olmanız gerekiyor.

  şarap hariç yapılacak en temel eleştiri ise ülkemiz kültürüne uygun olmayan 'kısmen' dayatma üzerinde kurulu bahşiş sistemi olabilir. sık sık amerika'daki mekanlarda denk gelebileceğiniz, fiyata eklenen %10-15 servis ücreti burada da görülmektedir. haliyle hesabınız kafadan 30-40 tl artmaktadır. bu kültüre hakim olan insanlar için sorun yaratmayacaktır fakat herkesin olağan karşılamasını da bekleyemeyiz.
 • sağda solda adını duymaya başladığım mekan. boku çıkmadan bi gitmek lazım.
 • seyhun aksoy ‘un tüm aleyhte propogandasına rağmen, şef sinan budeyri ‘nin enfes kaburgalar yaptığı mekan. ayrıca eğer şanslı gününüzdeyseniz sinan kaburgayı kendi elleriyle yediriyor.