şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ilerde ismini unlu bir dj olarak duyabilecegimiz simdilerin basarili producer ve remixeri.
 • ünlü dj ve prodüktör...

  global dj broadcast adlı programları bütün dünya'da ve fg'de (cumartesi 22:00 civarı) yayımlanmaktadır...
 • 30 haziran da panamada armada organizasyonuda sahne alacak dunyanin en iyi ilk 20 sinde gosterilen dj...cok basarili, cok melodik, kisaca cok trance..

  ps: markus, tam 6 saat boyunca calmis, enerjisi ve muzigiyle yaklasik 1000 kisiyi sabaha kadar dansettirmistir.
 • djmag top 100'de 8. sıradadır. (2008)
 • 29 haziranda dakota adlı albümü piyasaya çıkacak olan güzide bir trance prodüktörü ve dj. kendisi alman olup şu sıralar miami'de yaşamakta.

  resmi web sitesi;
  http://www.markusschulz.com/

  sürekli güncellenmesi muhtemel wikisi;
  http://en.wikipedia.org/wiki/markus_schulz
 • her sene oylamayla yapılan djmag top 100 dj (dj magazine dergisinin en iyi 100 dj sıralaması) sıralamasında zirveye doğru adım adım ilerleyen dünyaca ünlü trance dj'i. çok iyi bir dj olmasının yanı sıra son 2 senedeki çalışmalarıyla ne kadar iyi bir prodüktör de olduğunu göstermiştir. tarzı mükemmeldir, gerek prodüksiyonlarında gerekse çaldığı parçalarda kendi deyimiyle dark & deep (karanlık ve derin) bir tarzı vardır... adamımdır.
 • sabır yoksunu bir şekilde beklenen albümü "do you dream"in çıkmasına 1 aydan az bir süre kalmış trance müzik sanatçısı.
  dındıdındıındındıdındıı...bana yeniden setler dinleten adam...
  eskiden zamanım boldu, odaklanmak kolaydı, kulağımın devamlılığı daha uzun sürebiliyordu ya da diğerleri, hangisi, bilemiyorum ama yıl oldu playliste bir set atıp hakkını vererek dinlemeyeli, "höyt lan ne ara geçiş yaptın bu moda" diye şaşırmadan başlangıçtan sona devam edemeyeli, ipin ucunu ohooo dakikalar önce kaçırmış olduğumu fark edip kendime sinirlenerek kapatmayalı. fekat an oldu, o zevki özlediğimi hissettim, ne varsa markus'ta var deyip allahın emriyle arşivden summon ettim taa 2007'de, 2008'de yaptıklarını ve adam hala "anaam sanki beni sikiyler!" dedirtiyor. trance energy 2010'da bu adamı dinlerken iki gözü iki çeşme ağlayanlar vardı, şahitlerim var. bu seneki konser prgramında yurdumuzun gözükmemesi üzücü.
 • muazzam setlere imza atan alman dj, dinlemeye doyamıyoruz kendisini.