şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ekşifest'de tanıtımı yapılan yeni sigaradır. bugün itibariyle piyasaya çıkacağı söylenmişti. kent switch benzeridir. mentollü olan sigaranın filtresinde g noktasına sıkıca bastırıldığında birşeyler oluyor merete. ben mentollü sigara zaten sevmezdim. bunu sevmem için de bir neden göremedim.

  sigarayı aldıktan sonra yanıma gelip nasıl beğendiniz mi diye soran firma elemanına hayırlı olsun diyeceğim ama diyemiyorum cevabı verince kendisinin tabii ki temennimiz herkesin sigarayı bırakması demesi baya komikti.
 • patlattığınızda aşırı derecede bir ferahlık veren sigara. benim gibi mentol , nane, okaliptüs falan tarzı şeyleri seven biriyseniz müptelası olabilirsiniz. ben daha olmadım gerçi ilk tekim bu.
 • marlboronun kent swiche nispeten çıkarmış oldugu sigara çeşitidir.paket renkleri bile aynı tonlardadır. patatsanızda patlatmasanızda nanesi aynı keskinlikte bogazınızı yakmaktadır. hastayken de güvenle içilebilir zira viks etkisi yaratmaktadır.
  (bkz: içine viks kaçmak)
  (bkz: marlboro çok bozdu)
 • 4 tane ust uste icildiginde bile 'bana misin' demeyen sigaradir.

  ulan ictigimi anlamiyorum iyi mi. halbuki oranlari da az buz degil gunde 2 paket fian icirtir bu. ben denemek icin 1 paket aldim, daha da almam heralde, marboro lights forever. ya da gold. ya da touch. takip edemiyorum zira artik.
 • kent switchin marlboro satışlarını sikertmesi üzerine marlboronun piyasaya sürdüğü ürünü, ikisi birbirinden dandik o ayrı.
 • kent switch konseptli sanıp aldığım ve paketten aldığım ilk sigarayı yakar yakmaz verdiğim 7 lirayı düşünmeye başladığım sigara. hala içim yanıyor. hayır zaten mentollu olan bi sigaraya neden mentol kapsülü konduğunu yetkili birinin bana açıklamasını istiyorum mail falan atcam şirkete. filtrenin yarısı koparıldığında mentol tadı nispeten azalıyo ama nedir bu hacı ya. neyse saklıyorum soğan falan yediğimde filtresine basıp içcem ohh misss gibi mentol ferahlığı valla vivident extradan daha etkili. öpüşmeden önce falan da sakız çiğnemek itici göründüğünden bu sigara iyi bir kılıf olabilir, onun dışında denemeyin denetmeyin derim.
 • içerik değerleri şöyle:

  zifir: 8 mg
  nikotin: 0,5 mg
  karbon monoksit: 9 mg

  yani marlboro lights'la arasında 0,1 mg nikotin farkı var. bu daha az nikotinli.

  tercihen ortasına kadar çıtlatmadan, ortasından sonra çıtlatıp içiniz.
 • rüyamda içtiğim sigara.

  yoksa yoksa? oohh hayır! bilinçaltımda gizli bir müptela mıyım?
 • sigaradan zerre haz etmeyen beni bile kendine hayran edebilmiş sigara. sigaraya başlarsam eğer sebebi bu sigaradır. gittim bir paket aldım.
 • filtresinin ortasında bulunan çizgilerinden filtrenin yarısını koparıp, o şekilde de içilebilen sigara. filtre kısaldığı için duman ve mentol tadı artıyor ama içim süresi kısalıyor, daha çabuk bitiyor sigara, yavaş sigara içen birisi olarak 3 dakikada bitirebildim sigarayı bu şekilde.

  ayrıca marlboro mentol, kent switch gibi 2 mentollü sigarayı en az 1er aylık sürelerle içmiş birisi olarak konuşuyorum, diğer 2 mentollünün de havada karada eline verir bu sigara, inanılmaz ferahlatıcı. ama tabii benim için yaz sigarasıdır, kışın camel soft'un yerini hiçbir şey alamaz, o ayrı.