şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: marlboro double mix)
  (bkz: marlboro fusion blast)

  isimleriyle de satılan olağanüstü sigara. iki butonu var* , birini patlatınca aromatik bir tat veriyor üzümlü veya orman meyveli gibi, diğeri de mentol. ikisini birden patlatınca enteresan bir tat alıyor ve arabanın vitesini boşa alır gibi sigarayı boşa alıyorsunuz. nefesi ferahlıyor ve dumanı buzlu suyla yapılan nargile gibi soğuklaşıyor. yani bildiğimiz meyveli mentollü nargile gibi bi'şey oluyor. nargileyi küçültmüş cebimize sığdırmışlar. manisalı şinasi, bilindik adıyla phillip morris ağabeyimi buradan kutluyorum.

  fiyatına gelince duty free'de kartonu 25 euro. (03.01.2018 itibariyle 11.3 türk lirası). yani diğer (red, gold) marlboro sigaralarıyla aynı ücrette. denenebilir.

  bir de unutmadan ekleyeyim:
  (bkz: sigara sağlığa zararlıdır)
 • büyük ihtimalle tekellere gelmeyecek sigaradır.
  şirket çalışanıyla aramızda geçen bir muhabbette aromatik sigara satışına çocuklara çekici gelmemesi için devletin izin vermediği geçmişti.
 • almak isteyip bulamadığım sigara
  bilen biri yazabilirse çok sevinirim
 • sigarayı bırakmak için birebir. içimi o kadar iyi ki bunu içtikten sonra başka bir şey içmek istemezsiniz. bulması da zor olduğu için sigarayı bırakma metodu olarak kullanılabilir.*
 • birde bunu denemek lazım. nasıl olsa hep bulunması zor sigaralar pelesenk oluyor azıma. #lucky strike
 • bazen keşke 2 karton alsaydım, dedirtir.. ankara kurtuluş parkı civarındakilere ikram edebilirim. hadi iyisiniz yine.

  not:paket değil tabiki de.
 • dün bunu görünce muhabbetini yakın zamanda yaptığımız bir arkadaşa fotoğraf attım. hemen aradı "neredesin, havale yapayım mı? yanında ne kadar para var? bana da al" diye. kendimi kaçakçı gibi hissettim. şimdiyse bunu ara ara içeyim diyorum ama touch aqua'ya el süresim gelmiyor. tütünü de buradaki marlboro'dan on kat iyi. eski marlboro light tadı var diye patlatmadan içtiğim bile oldu. böğürtlen ve menthol oysa ikisine de ayrı ayrı ruhumu teslim edebilirim. ama ikili kombinasyonunu sevmedim, böğürtlenli diş macunu denemiştim ona benziyor.

  edit: bir de kartonu dev paket şeklinde
 • antalyada havaalanı dışında bulabileceğim yerleri merak etmekteyim
 • filtre kahveyle birlikte harika bir içim zevki verirken, alkolle aroması zayıf kalan bir sigara. geçen akşam şarapla birlikte kullandım, kadeh sayısı arttıkça sigaranın tadı bir hayli kayboldu.
  gerçi bu sigarayı tadından ziyade dozunun kararından ötürü çok sevdim. sosyal içici olmama rağmen aqua touch’ı elime aldığımda çekirdek çitler gibi arka arkaya yakıyorum, yoğun nane tadından o an anlamasam da ertesi gün nefes alamaz halde kalkıyorum. hatta bir ara gerçek anlamda tiryakiliğe adım attım, sonra hemen kendimi toparladım. double fusion bu bakımdan benim için çok ideal. orman meyvesi ve nane tadı asla tütünü bastırmıyor, arka arkaya içme isteği de uyandırmıyor. ve başta da belirttiğim gibi filtre kahveyle gerçekten en iyi tadını veriyor. benim gibi sigara bağımlılığı olmayan, haftada 3-5 dal anca kahvenin/alkolün yanında içenler, fazla içmek istemeyenler için kesinlikle aqua touch’tan daha iyi bir alternatif.
 • 4 ayrı tadı olan güzel sigara.

  1) patlatmadan içilen sade kısım

  2) mentollü bölüm

  3) orman meyveleri aroması

  4) hem mentollü hem de orman meyveli kapsüllerin patlatılmasından oluşan karışım.

  favorim: 3