şükela:  tümü | bugün
 • marlboro'nun henüz türkiye'de satılmayan yeni switch özellikli sigarası.

  üzümlü ve mentollü switchleri ile istediğiniz şekilde içebiliyorsunuz. türkiye'de satılmaya başlansa denilen ürünlerden birisi daha...

  paketin neye benzediğini görmek isteyenler için link
 • 2. paketin sonunda tadının neye benzediğini bulabildim nihayet. sadece mor olanı patlatıp içtim. öksürük şurubu tadı var. hatta direkt isim vereyim. perebron’a benziyor. kafama dikip içerim eskiden.
 • yerine lucky strike'ın mixini içtiğim sigaradır. bir ay önce duty freeden aldığımda, 28 euro marlboro idi, 18.5 euro lucky strike idi. nitekim yabanmersinliye de ilk olarak lucky strike ile başlamıştım. içinde dört farklı aroması var. yani her kutuda dört farklı lezzet. adı üstünde lucky strike, özellikle limonlusu efsanedir. deneyiniz, denettiriniz.
 • arkadaşımın bana yurtdışından bir karton getirdiği sigara. başta alışamasam da artık bundan başkasını içemeyecek duruma geldim. bir kartonu bitirdim mecburen eski kullandığım touch blue ya döndüm ama iki gündür bademciklerim şişiyor. sanırım çok alıştım buna.
 • son yurtdisi tatilimden donerken “hadi deneyelim” diyerek arkadasim bundan bir karton aldi. tadina bakmaz olaydim. nefis bir tadi var. pembe clicki patlatarak basliyorum, son 5-6 nefeste mentholüde patlatiyorum. tek kotu yani bir paketi 2-3 saatte bitirebilirsiniz jelibon gibi. paketi cok yakisikli.
 • şunu istanbul'da bir türlü bulamadım, tadı damağımda kaldı meretin.

  bilenler şu bayram günü büyük hayır duası alır benden :)
 • bugun dayimin ikram ettigi ama ayip olur diye alamadigim entrylerden tadi damagimda kalan zigaracik
 • harika bir pakete ve tada sahip. normalde bir paketi 2-3 ayda içen ben bu sigarayı bir günde bitirdim, yanında lucky strike sönük kalıyor. o kadar rahat içimi ve yoğun tadı var ki sigara tadı hissetmiyorsunuz.

  sadece orman meyveli, orman meyveli mentollu ya da yarısına kadar mentollu diğer yarısında daha yoğun orman meyveli gibi kombin yapa yapa içerken bir bakmışsınız paket bitmiş.

  edit: türkiyede satışı yasak, bulmak için birkaç yer gezmeniz gerekebilir ama buna kesinlikle değer.
 • tamamen pazarlama departmanının özellikle genç kitleye göre dizayn edilmiş ürünüdür.

  tadı berbattır ve damakta keskin tat bıraktığından dolayı kahveyle içilemez. patlatmadan da denedim, maalesef içerisindeki kapsüllerin tadı tüm sigaraya dağılmış olduğundan dolayı içmeyi bıraktım.

  2 3 paket çekmece de duruyor, onları da birisine hediye edip hayrını görmek istiyorum.

  sıradaki iqos olacak ona da bi bakalım.