• blue ve sky olarak raflardaki yerini almış sigaradır. beyaz içe çekik filtreli ve slender formattadır. blue modelinin zifir oranı 7 iken sky modelinin zifri 4'tür. marlboro'nun diğer slender formattaki ürünlerinden ise 1 tl ucuz olacak ve 13 tl'den satılacakdır.
  • yıllar sonra beni tekrar house marlboro saflarına çekmiş ürün
    mecburi olarak aldığım paketten bu kadar çabuk etkileneceğimi sanmıyordum,güzel sigara yapmışlar
  • eski marlboro slender sigaralarda olan o garip koku,o garip tadın olmadığı içimi hoş sigaradır.

edge blue olanı denedim,slender olması ve biraz tütününün daha seyrek olması nedeniyle çabuk bitmesi dışında beğendim.
  • senelerdir kullandığım marlboro light’tan beni uzaklaştıran sigara. touch hiç içemem acayip öksürük ve gıcık yapıyor.parliament desen nefes kesiyor. nokta atışı oldu bu bence. bir süredir blue kullanıyorum umarım bir hafifine geçip zamanla azaltarak bırakıcam.
  • sigara işi tamamen masturbasyon ve özentilikten ibarettir.
  • bugun ilk kez gordum aldim ve normalde ictigim touchtan daha cok begendim zam ustune de iyi gelmis oldu.
  • sadece 1 tl ucuz olması şahsımı üzmüştür, en azından 11 e indirip ses getirseydiniz birkaç ay allahsızlar.
  • uzun zamandır beklediğim touch’un aromasını azaltsınlar atılımını yeni sigara çıkararak,üstelik 1 lira daha ucuza satarak beni mutlu etmiş sigara markasıdır.inşallah marlboro blue gibi kısa süreli olmaz.marlboro blue ilk çıktığında sevinmiş ama sadece 1 paket içebilmiştim.kısa zamanda piyasadan çekilmişti.
  • 3 gündür blue olanını içiyorum. 2-3 senedir touch mentol içen birisi olarak şunu söyleyebilirim. içtikten sonra inanılmaz pis koku bırakıyor hem etrafta hem elde hem de ağızda. inceden bir baş ağrısı da yaptı bende. o yüzden tekrar eski sigarama dönüyorum.
  • bir haftadir boğazlarım acidigi icin ne sari drum ne camel soft icebiliyorum. bir paket aldim bakalim sky olanindan. oranlari da düşük. fiyati da 13tl.

edit: bok gibiymis...
hesabın var mı? giriş yap