• lütfen boşuna 18 lira vermeyin. parkta sigara içen birinin yanına oturun, daha çok duman çekersiniz ciğerinize
    edit: boşuna 26 lira vermeyin
    edit-ül edit: 48 ???
  • bu sigarayı içine çekebilen çok iyi blowjob yapar.

bu ne amk çek çek gelmiyor?

filtreyi koparınca bir şeye benzedi.
  • 5 senedir içiyorum alkol ile birlikte sigara kullanımını kontrol edemediğim için başladığım sigaradır el alışkanlığı
    diğer zırvalara değinmeyeceğim ama normal sigara diye tabir ettiğiniz sigaraları artık içemiyorum amaaan hepsi aynı bok işte .
  • eğer sizde benim gibi bilmeden mecburi alan bir vatandaşsanız, filtredeki noktalı kısmı kırın. sigara ferahlıyor
  • herkesin touch blue yerine yanlışlıkla büfeci tarafından kitlenen sigarası.

amazon ormanları kadar temiz ferah ve oksijen doludur. nikotini yok resmen bu ne be.
  • 8 senedir “marlboro touch one” zamanından bu yana içtiğim, eski beyaz paketine bayıldığım, sert ve uzun filtreli, oldukça hafif hatta içine çekmenin alışmayana bir hayli zor geldiği canım sigaram.

çoğu insan para israfı, boş sigara falan diye boklar ortamdaki otlakçılar en son sizin paketinize dadanır, tc sınırları içerisinde içilebilecek en hafif ve güzel sigaradır.

teşekkürler philip morris.
  • sigarayı bir süre bırakıp (11 gün) tekrar başladıktan sonra düzenli içmeye devam ettiğim sigara türü.

tüm değerlerinin 0,1 olmasından mütevellit çekersiniz çekersiniz gelmez. paralı oksijen olarak nitelendiriyorum ben. hafif sigara işte. hafif olduğu için de daha az zararlı diye düşündürüp rahatlatıyor insanı. umarım doğru bir düşüncedir..
  • yanında genelde raw çarşaf alınır.
  • "para ziyanı" olarak nitelendirdiğim sigaradır kendisi. kardeşi touch blue ile rekabet bile edemez.
  • bu sigara vücudu kurutuyor, damacana bitirmeme rağmen gece uykumda sanki çöllerde üç ay susuz yürüyormuşum gibi hissettim, uyanınca yine damacanaya koştum. daha da davosa gelmem.
hesabın var mı? giriş yap