şükela:  tümü | bugün
  • fox kids çizgi dizileri ve çizgi dizilerinin karakterleri hakkında el emeği göz nuru, uzun yazılar yazmış olan yazar. ellerine sağlık.
  • resmen hayatımda kullandığım en güzel iki üç kulaklıktan biridir. dizayn olarak da, ses kalitesi olarak da müthiş. ben kulak içi seven biri olarak çok memnunum. türkiyede görmedim ama yurt dışında 20-30 euroya ya da amerikada taş çatlasa 50 dolara bulabilirsiniz. üstelik her kulaklık için ödediğiniz ücretin bi kısmı kimsesizlere gidiyor diye okumuştum kutusunun üzerinde. çok kaliteli. marley farkı.
  • kaliteli bir kulaklık markası. türkiye'de apple storelarda satılıyor. son gittiğim bir storeda 178 tl olarak görmüştüm çok fazla geldi bana. bu nedenle almanya'da daha ucuzunu bulurum niyeti ile araştırdım. 26 avroya bir sitede buldum harambe tribe modelini. ses kalitesi üst düzey, tasarım harika. tavsiye ederim.
    sitesi houseofmarley.com
  • türkiye'de d&r ve beymen mağazalarında satılmaktadır.
  • bu kulaklıkları istanbulda nerede deneyebiliriz,bilen varsa yeşillendirsin lütfen.

liberate ya da vibration modelini almak istiyorum fakat kafama çok büyük gelir diye korkmaktayım.

sonradan gelen edit: mesajlarınız için teşekkür ederim, şaka şaka kimse mesaj falan atmadı.

istinye park dnr mağazasında bolca çeşit mevcut,kulaklıkları deneyebilirsiniz.

ikinci edit: bahtsız bedevilikte üstüme yok. kulaklığıma dün kavuşmuştum ki bir baktım dnr bazı modellerde %50 indirim yapmış.

fuck.
  • ingilizcesi vinyl'dir.
  • bir oglum olursa koyacagim isim.
  • 144 dakikalık, 2012 yapımı belgesel.

9 / 10.

"rockstar değildir, popstar değildir, rastastar değildir."

hayatı boyunca müziğini ve sanatını sevmiş, bestelemeyi, yaratmayı seven mütevazı bir adamdır o. işte bu belgesel de, o güzel adamı anlatıyor, kaçırmayınız.

her eve imdb
  • izlediğim en başarılı biyografik belgesellerden. bob marley'in neden "evrensel" olduğuna dair her şey ve daha fazlası diyebiliriz. filmden güzel bir pasaj ve marley'in en sevdiğim parçalarından birisiyle noktalayalım.

" rasta said the purpose of life is to be happy. everybody's supposed to be happy; and live in peace, love and unity... "