şükela:  tümü | bugün
  • fc barcelona'nın kiralık sözleşmesindeki satın alma opsiyonunu kullanarak 2020 yılına kadar sözleşme imzaladığı 21 yaşındaki brezilyalı stoper. bonservis bedelinin 5 milyon euro olduğu konuşuluyor.
  • barcelona'nın a takıma yaptığı sikko transferlerin tam zıttı bir transfer politikası sonrası takıma kazandırılmış genç stoper. artık gelecek vadeden oyuncuları bulup, satın alma opsiyonuyla b takıma kiralıyorlar. oyuncular iş yapıyorsa bonservislerini alıp b takımda oynatmaya devam ediyorlar performans yükselişine ve a takımdaki sakatlık durumuna göre de yükseltebiliyorlar. marlon santos ve toprağı victor hugo santana carvalho bunun önceleri oldular.

    bana alen halilovic transferi sonrası akıllanmış gibi geldiler. bir tek iyi işleri denis suarez'di şimdi yavaştan vites yükseltmişler. yıllardır genç takımdan b'ye çıkaracakları adamları (icardı, fabregas, bellerin vs) sağa sola kaptırmalarından ötürü iyice üstüne düşmeye başlamışlar.
  • italya'nin sassuolo kulubu'nun, 6 milyon euro vererek kadrosuna kattigi yetenekli defans oyuncusudur.
  • 16 eylül 2018 juventus sassuolo maçı göstermiştir ki, belki barcelona seviyesinde değildir ancak çok kaliteli bir pasör stoperdir bu dostumuz...
    yazarken atak için öne çıktığından kontradan gol yemiştir az adamla yakalanıp yerleşemeyen şanlı sassuolo'muz... öyle de hücum seven bir oyuncu işte*