• yeni cikmi$ sanirim bu bira.. sarap $i$esi buyuklugunde $i$esi war.. ic ic bitmio.. hafiften de guzelle$tirio..
  • e kolaydan icki icmeyen bana 24 adet 500 ml bu biradan cikti. kazanmisim ne yaptiysam. icemedim hala duruyor 24 adedi :)
  • gerek şişesinin hayvanlığıyla, gerek tadının oldukça esaslı oluşuyla, gerekse fiyatının ucuzluğuyla gönlüme+yazıma taht kurmuş bira...
  • yenilenen tadiyla ve avucta $i$esinin guzelce kavranan ince uzun ama hafif $i$kin kisminin yarattigi ergonomisiyle takdir kazanan, icerdigi bira miktarindan oturu hizla isinan ve bu yuzden insani hizli icmeye sevk eden guzide erciyas biracilik mamulu bira.
  • 70cliklerinin altında "no return" yazan bira markası.
  • berbat bir bira..bir keresinde barda marmara 34 dışında bira kalmadığı için içmek zorunda kalmıştım ve içemeyince barmen aynen şişeyi geri alıp "gerçekten çok kötü bira" diyip para almamıştı...
  • metin akpinar in reklamlarinda oynadigi biradir. reklam alkollu icecek reklami yapmak yasak oldugundan rtuk tarafindan yayimdan kaldirilmistir. reklamda metin akpinar bi yerlerden sarki soyleye soyleye gelmektedir. sarkinin sozleri su sekildedir :
    "oy farfara farfara
    ates de düstü mangala
    agzim dilim kurudu..
    getir bana bir marmara"
  • 70'ligi ciktiginda piyasada tekti, sonra venus gozunu acti o da girdi 70'lik piyasasina gonuller sen oldu. surekli icip tadina alisinca efes ne ki, tuborg ne ki dedirtmisti bir donem.
  • sisede arjantin hesabi, sise kallavi fiyat cuzi muhabbetinden, ucuza iyi bira, parasiz donemlerde sikinitili bunyeye iyi panzehir olur. dusuneni ureteni tebrik ederiz.
  • etiketinde acik renkli normal olarak tarifi yapilan ve soguk icmeyince aslan isiracakmi$ izlenimi uyandiran logosuyla sevimli bir icecegimiz olup, damacana ile satildigindan kelli sozluk ba$inda iyi gider, ademoglunu zirt pirt yerinden kaldirip buzdolabindan tedarikte bulunmaktan kurtarir.
hesabın var mı? giriş yap