şükela:  tümü | bugün
  • bakırköy’deki eski carrefoursa arazisin de multi turkmall tarafından kurulacak olan, 620 milyon avro yatırım bedeline sahip alışveriş merkezi. 2011 yılında açılması planlanıyormuş.
  • istanbul veliefendi hipodromunun hemen karşısında yer alacak olan, şu an inşaat halindeki avm.
  • yaklaşık olarak çevredeki avm'lerin toplamı büyüklüğüne filan sahip olacak hayvani alışveriş merkezi. her daim akıcı trafiğe sahip ekrem kurt bulvarında trafik yaratacağından korkuyorum zira evimin dibinde kendisi.
  • gece bakıldığında sanki streç filme sarılmış gibi duran bina.
  • mekanik şantiyesini anelmec firmasının üstlendiği avm.
  • 31 mart'ta açılması planlanan, bakırköy'ün (florya ve ataköy'dekileri de sayarsak) sekizinci alışveriş merkezi. cumartesi pazarının yanında olmasından dolayı, cumartesi günleri çevrenin trafiğini düşünmek istemiyorum.

çevre halkına hayırlı olsun. darısı "dokuzuncunun" başına.

web sitesi ise yayına başlamış;
    http://www.marmara-forum.com.tr/
  • ''heyecan, adrenalin, cazibe, kaçamak, tatmin''

dostum avm demişsin ama bu seks!
  • biraz ilerisinde bulunan adliye zaten bölgedeki trafik yoğunluğunu arttırmışken, alışveriş merkezinin bir kısmının iş merkezi olacağı da göz önüne alındığında trafiği olumsuz etkilemeyeceğini düşünmek abele iştigal olacaktır. bakırköy, merter, bahçelievler gibi yerlerden alışverişe, bir sürü başka yerden de ofislere gelen insanlar, osmaniye gibi bakırköyün nispeten sakin bir bölgesindeki trafiği tabii ki arttıracaktır.
  • zaten merter maalesef bir organize sanayi bölgesi gibi olmuş durumda. * bunun getirdiği sonuçlar bölgenin trafiğini olumsuz yönde etkilerken, bir de 1 km boyunca kale center özellikle forum marmara gibi iki avmnin bulunması bu hinterland alanındaki ulaşımı, yaşamı daha sıkıntılı hale getirecek. bu civarda bolca yeşil alan var iken bu yeşil alanların imara açılması, yollar genişletilmeden siteler, avmler yapılması biz türklere mahsus bir özellik olsa gerek.
  • içinde bir de efes pub corner bulunduracak avm. açılsa da içsek.