şükela:  tümü | bugün soru sor
 • marmara forum kahve dünyası rezilliği

  ilgili konu. umarım konuyu açan kişi avukata başvurur da gereken cezayı alırlar, bir de zorla istifa ettirmişler şerefsiz köpekler.
 • her şey zorba müşterinin tipten zorla para üstü almasıyla başlamış. ulan madem bu kadar acelen var bırak 10 lira git dalyarak! hem acelem var diyor hem de zorbalık yapacak kadar 2.5 tl'nin peşinde koşuyor.
 • şerefsiz oğlu şerefsizler. umarım işten atılıp belasını bulur o pezevenk müdür
 • orta doğu'da değil, dünyanın neresinde yaparsanız yapın dayak yiyeceğiniz olaya kurban gitmiş acemi garson içeren olay. oğlum garson için tip demek namus demek. hem tip'i ortada bırak, gelen geçen istediği gibi alsın parayı hem de verilen tip'i cebine at(tip cebe değilse, sebebi ne olursa olsun atamazsın). isviçre'de bile dayak yer lan böyle garson.

  ayrıca olayın özeti olaydan daha uzun, nasıl iş lan bu?
 • gözündeki değil ama vücudunda görünen morluk en az 10 günlük. dün olmadığına kesinlikle eminim. gözündeki morluğun da emin olmamakla beraber 3-4 günlük olduğunu düşünüyorum. hikaye başta aşağı doğru olsa da böyle bir yalan gözümdeki tüm dürüstlüğü götürdü. o yüzden rezalet puanım 0. muhtemelen haksız ama şirkete zarar vermeye çalışıyor.

  ayrıca başlığı açan arkadaşın özeti ile gerçek anlatım arasında 4 satır var. özet çıkarma puanım da 0.

  eyyorlamam bu kadar.

  edit: ayrıca darp raporu polisten alınmaz. polise şikayet etmek için başvurursun, konu darpsa polis muhakkak hastaneye adlı muayeneye götürür ve darp raporunu doktor verir. darp izi olmasa dahi hassasiyet olduğunu yazar en azından. ki dediğim gibi vücuttaki morluk en az 10 günlük. hikaye baştan aşağı nerden tutsan elinde kalıyor.
 • darp raporu almak için gecikilmemiş rezalet. halen alabilir. sıcağı sıcağına iz yoktu demiş ama bunu almak için yüzünde iz olması şart değil. muayenede anlarlardı. gecikmeden alınmalı rapor.
 • konu bende okudum çocuk iş tecrübesi yok diye bir kaç gereksiz karakter yüzünden darp edilmiş. marmara forum kahve dünyası iletişim adreslerine ulaşabilen varsa yazsın arayıp konuşalım mail olarak attım ama umarım bir faydası olur.
 • kahve dünyası çalışanlarını döverek işten atıyor.

  duydunuz mu ekşiciler döverek atıyor.

  döverek atıyor.

  kahve dünyası.
 • ne olursa olsun, şiddet ile çözülmemesi gerektiğini düşündüğüm durum.
  döverek işten insan kovmakta nedir? yanlış yaptığını düşündüğün birşey var ise, alırsın tutanak yasal yollardan çözümlenir.
  hepimiz yasaları kendimiz koymaya başladık bu ülkede artık.