• sabah 8:30 da otobus servısı varmıs kadıkoy den
  • $imdi tadilat var.okul bi boka benzemeye ba$ladi.
  • dışardan, sokaktan, caddeden, vapurdan çok güzel gözüken ama öğrencilerine "onu gel bi de bana sor" dedirten kampüs
  • marmara üniversitesinin,tıp,eczacılık ve hukuk fakültelerinin bulunduğu, sinema-televizyonla,hemşirelik yüksek okuluna da yer verilmiş kampüsü. rivayete göre, bodrum katından haydarpaşa ssk hastanesi'ne, cesetlerin getirilip,götürüldüğü bir geçit varmış. güzel ve büyük,keyifli bir bina.
  • marmara üniversitesinin bir öğrenciye sunabileceğei tüm sosyal imkanlarını en güzel şekilde yok etmiş olduğu kampüsü. sadece tarihi bir binadan ibaret. tarihi diye çok güzel bi bina olduğunu düşünmeyin eski olan herşey güzel olmak zorunda değildir.
  • bir nevi akustik labirent
  • ben yanlis yerde mi okudum acaba.. buraya kampus diyenlerin dilleri kopar allah muhafaza.
    (bkz: ne kampusu ulan bina)
    (bkz: ne mozaigi ulan mermer)
  • marmara üniversitesinin diğer binalarıyla karşılaştırıldığında bir çırağan sarayı bir eiffel kulesi'dir burası..
    ama tabelası olmamış vapurdan doğru gördüğüm kadarıyla..kontrast uyumu zaafiyeti var.
  • sinema-tv bölümünün üvey evlat muamelesi gördügü kampüs. kenarda kösede kücük kantinimiz, daha dogrusu -hocalarla muabbet ederken cayimizi yudumladıgımız- cay ocagımız, camı var mı yok mu belli olmayan pencereleriyle, tek petegi yanan kaloriferleriyle, dolayısıyla buz gibi sınıflarıyla, ama sıcak ortamıyla, mütevazi üniversite yılları gecirmenize neden olan bina.
  • o eski tarihi binanın önüne giriş kapısı niyetine iski'nin arıtma tesislerinde kullanılan mavi-beyaz tonlamasından salak kulubeler dikilmiş kampüs.
hesabın var mı? giriş yap