şükela:  tümü | bugün
 • gülünç bir olay elbette gülünecek.

  ey istanbullular gecikme için özür dileriz mevzuyu 1 asır geriden takip ediyoruz demek yerine;

  asrın projesi dedin mi ?
  londra pekin arasını bağladık dedin mi?

  e bu ne o zaman amk? buna gülmeyelim de neye gülelim. allah kaza bela vermesin ne diyelim.
 • gunes ufuktan simdi dogar, yuruyelim arkadaslar mar ma ray ray ray ray

  edit: tanım olarak insanların bir kıtadan diğerine denizin altından yürüyerek geçmesini sağlayan arıza
 • beklenen bir arizadir.

  metro seferlerinden sonra aktarma otobus seferleri ile baska 3-4 duraklik metro hatlarina baglanmasi icin acilan enteresan bir olay oldu zaten marmaray.
  sirf sidik yarisi icin , "bu kadar gec kaldik daha kalmayalim, millet basimizi yemesin." diyebilmek icin.

  iyi yine insanlarn basina birsey gelmemis o kadar metre derinlikte bir felaket olmamis ama su paylasilan yerlerde ki embesil yorumlari insani gulduruyor.
  misal biri kalkmis

  - kimseyi zorla bindirmiyorlar istemeyen binmez.

  demis.
  bu nasil kafa yani . yarin obur gun orada insanlar olse anasini babasini kaybetse demek diyecek ki binmeseydi arkadas annemde zorla mi bindirdiler vs.
 • asya ile avrupa kıtalarının birbirinden elektrik alamaması yüzünden meydana gelen arızadır. hep bu dış mihrakların işi azizim.
 • marmaray aceleye geldi güvenli değil diyen mühendisleri haklı çıkaran durum.
 • eh be kardeşim, kıçı kırık tüp geçit projesini (evet bildiğin kıçı kırık'tır) asrın projesi diye tanıtırsan, görgüsüzlüğün dibine vurursan, seçim propogandası haline getirip "ilk 15 gün bedava olsun mu" "bravoo braavooo" dersen, ben de böyle durumlarda çatır çatır dalgamı geçerim hiç kusura bakma. asrın projesinde elektrik kesintisi falan olmamalı, bir işi adam gibi yapıp bitireceksin, yarım yamalak oldu bitti maşallah kafasıyla insanların hayatını riske sokmayacaksın. asrın projesiymiş, kıçımın kenarı. çıkarken ışıkları söndürün fazla yazmasın.
 • asrın projesi ütü misali sigortaları attırdı. tayyip erdoğan tesla lobisini işaret edecektir. bu işin arkasında kesin o var.
  insan hayatına zarar gelmediği için sevindirmiş elektrik kesintisidir.
 • londra ve pekin'de hayatı durma noktasına getiren şanssızlık.
 • tayyip erdoğan, japonya başbakanına ''sen dün hangi duaları okumuştun, yazsana bi'' gibi imalı bir mesaj atmıştır bu olaydan sonra.

  ayrıca bu olaya gülünmesinden şikayetçi olanlar da siktirsin gitsin bi zahmet. asrın projesinin dualarla açılışı yapılalı daha 24 saat geçmemiş lan, elektrik kesintisi ne amk. bak tedbirlerle demiyorum, dua diyorum dua. emine aplamın imanı sağolsun, onun da katkılarıyla en garanti yöntem kullanılmış ama ona rağmen arıza olduysa gülünür tabi göt veren. reklam yapmaya gelince dünyayı durdurmayı biliyosunuz ama.