• ankara kentparktaki subesinin fiyatlari muthis kaziktir.personelin davranis tarzi dovmeye yakindir.bi de personel indirimimiz var diyip 7 liralik kumruya % 5 indirim yaparlar.yakinindan gecmem esi dostu da gecirmem gayri.
  • açık ayranı tuz zehiri olan yer.
  • yemeksepetinden verdiğim siparişte, küflü pide gönderen büfeci. bahçeşehir akbatı şubesinden sipariş veriyorsanız, sağlığınız için kesinlikle buradan alışveriş yapmamanızı öneririm. adamların yolladığı pideler böyleyse, o tost ekmeklerini düşünmek bile istemiyorum.

marmaris büfenin meşhur küflü pidesi

edit: restoran yetkilisi aradı, yaşanılan aksilik için özür diledi. durum tedarikçimizden kaynaklanıyor dedi. bu pideler fırından mı küflü geliyor? hadi tedarikçiden kaynaklı diyelim, pakete koyarken de kontrol edilmiyor mu? diye sordum, bir sonuç çıkmadı.

yemeksepetinden yetkilinin dönüşü daha enteresan oldu. söz konusu restoranla ilgili şikayet loglarını incelemişler, restoranla ilgili daha önce böyle bir şikayet gelmemiş. kısacası yemeksepeti de küflü pideleri çok ciddiye almamış. neyse ki o küflü pideyi bulamayan da var diye yanıt atmamışlar. o derece pişkinleşmiş yemeksepeti.
  • bir anlık gafletle yemeksepetinden sipariş verdiğim, ücretini ödediğim halde siparişin yarısını 3 saatte getirmeyen, yemeksepeti üzerinden şikayette bulununca da arayıp kendinde hakaret etme hakkı gören çalışanlara sahip işletme.

umarım iflas edersiniz.

edit : 4. saatin sonunda ücret iadesi yapıldı. bu şekilde çalışmaya devam ederseniz zaten iflas edersiniz.
  • etiler marmaris büfe ile karıştırılmaması gereken büfe.

10 senedir istanbul'dan ayrıysak da unutmayız mekanları.

edit: rumeli marmaris ile de karıştırılmaması gerekir.
  • antalya terra citynin orda bi tane var bundan.

1964 falan yazıyor üstünde. çok net 3 şey diyeceğim;

1- o paraya öküz alırız. benden 8 tl alıyorsan yediğim sandaviç karnımı doyuracak arkadaş. dünyanın en küçük sandaviç ekmeğini kullanmaya utanır insan. fiyatı 4 tl olsa neyse diyeceğim. 8 tele verdiğim sandaviç karnımı koyurmak zorundadır. hayatımı gıda dünyasında üretim ve tüketime adamış adamım. bunu kabullenemiyorum ben.

2- hadi küçük ekmek neyse. bari malzemesi bol olsun. ekmeği yarısı boş zaten kaşarlı biftekli sandaviç diye önüme koydukları şeye dışardan bakınca içerik görünmüyor. ekmek boş gibi duruyor. o derece az malzemeli.

3- tadı da kusura bakılmasın ama cidden kötü.

ulan biz de yaptık bu işi. hatta ve hatta suadiye marmaris büfeyi işleten adamla resmen dost ahbaptım komşu işletmeler olarak. az çok biliyoruz etin alındığı yere göre sandaviçin tadının nasıl değiştiğini. et alırken ucuza kaçınca sandaviçin nasıl bozulduğunu. maliyetleri vs.

direkt üstünü çizdim. antalyaya gittiğimde yakınından geçmem daha.
  • başına bir kelime alarak türeyen büfeler topluluğu.
    (bkz: etiler marmaris büfe)
    (bkz: suadiye marmaris büfe)
  • gün geçmesin ki bir marmaris büfe daha açılmaya görsün. birdenbire türüyorlar nedense. sanki bir gecede inşaa ediyorlar büfeyi. sabah uyandığınızda sokağınızda bir büfe daha görebilirsiniz o yüzden şaşırmayın. birde etiler ve etiler olmayan olarak ikiye ayrılmış durumdalar. aslında bu arkadaşlar amca çoçuklarıymış, aralarında tartışma falan çıkıyor ve ayrılıyorlar. hepsi akraba aslında. kullandıkları malzeminin pek tanınmış markalar olduğunu söylemek zor. fakat isim tutunca milletimiz için fark etmiyor. ıslak hamburgerini yiyen iki gün doğrulamıyor mide yanmasından. yeşilköyde istasyonun tam karşısında bundan iki veya üç sene evvel kendi halinde bir marmaris büfe vardı. bu arkadaşlardan tamamen bağımsızdı. bir karışık tostu o zamanlar üçbuçuk lira gibi bir meblaydı, fakat bir karışık tostla akşam yemeğini aradan çıkartabilirdiniz. şimdi yeşilköyde iki tane marmaris büfe var. piyasanın içinde olan büfe tad olarak daha kötü. yukarıda kalan etiler marmaris lezzet bakımdan daha güzel diyebiliriz. fakat gelin görünki piyasanın göbeğinde büfe açmanın vermiş olduğu avantajı kullanan hakiki marmaris büfe lezzeti ikinci plana atarak yoluna devam etmeyi tercih etmiş gibi gözükmetedir. bu arada bakırköy meydanından yukarı doğru yürüdüğünüzde vefa bozacısına gelmeden bir marmaris büfe daha açılmıştır geçenlerde. buna ek olarak bundan yaklaşık bir ay önce ataköy 7-8. kısımda da bir tane büfe hizmete girmiştir.hayırlı olsun.
  • formulu cozulmus bufedir. has hakiki, etiler, bodrum marmaris artik akliniza ne gelirse.

x + marmaris bufe = bir tost fiyati * 1.5 tl. en az. yok mu bu davalarla ilgilenen hakiki marmaris bufe bilemedim. ozellikle bahcelievler de almis basini gitmis bu bufe.
  • istanbul'un anadolu yakası'nda mantar gibi türeyen mekan.
hesabın var mı? giriş yap