şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle sözlüğü böyle boktan bir konuyla meşgul ettiğim için üzgünüm ilerleyen zamanlarda işgaliye ücreti olarak sanat sepet ,genel kültür konularında acizane birkaç faydalı katkı sağlamaya çalışırım .az önce sütlüce şubesinden verdiğim siparişler için bana hayatımda ilk defa yemek yorumu yaptırtmış büfemsiden konuşmak istiyorum.genelde yemek siparişi verdiğimde pek bir beklentim olmadığı için yorum yapmam .vasat gelirse vasattır sonuçta dışarıdan söyleniyor .ama bu seferki kelimenin tam anlamıyla berbattı.eve getirdikleri menüde bulunan resimlerle hem miktar hem içerik açısından zerre alakası yoktu üstelik 7,5 tl fazla para aldılar .sorduğumda o menü eski ,fiyatlar değişti dendi.fiyatlar değiştiyse telefonda belirtirsin kaç para tuttuğunu ama hiç bilgilendirilmedim.yemekler resmen buzluktan çıkmış gibiydi.söylediğim et şiş menüdeki etler bir avuç yanmış döner etinden ibaretti .diğer ciğer menüdeki ciğerler ise akşamdan satamadığı ciğerleri sabah ısıtıp veren seyyarlardakinden bile katbekat kötüydü.hakikaten kazıklandığımı hissettim .bu marmaris büfeden ilk ve son siparişimdi.o dükkanı kapatın bence siz bunu bir aşçı olarak söylüyorum.