şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: marakeş)
 • clint eastwood 'un oğlu kyle eastwood'un paris blue albümünden müthiş bir parça... cazsever bir babanın müzikal mirasını devralıp doğaçlamalara dayalı evrensel müziğe taşımayı başarmış genç bir cazcının geleceğini işaret ediyor... djivan gasparyan'ın, armen chakmakian'ın müzikal olgunluğuyla boy ölçebilecek denli duyarlı ifadelerle dolu bir ezgi...
 • izmir'de ve çeşme aya yorgi'de iki tane mekana sahip türkiye'nin en iyi gece klüplerinden biri.

  sahibiyle tanışma fırsatım olmuştu, sempatik ve hareketli biri. bize en iyi parçalarından oluşan bir cd hediye etmişti. tabi shaker ikramlarını da eklemek gerek.
 • aya yorgi koyunda yeni acilmistir bu sene. eskiden var olan bir yerin ismi degistirilmis hali degildir, tamamiyle yenidir.
 • sole mareden çok çok daha kaliteli mekan. öncelikle çalışanları saygılı ve kibar. kendinizi gerçekten özel hissediyorsunuz. ne istiyorsanız tamam diyorlar. salatalık ve meyve ikram ediyorlar. zaman zaman buzlu havlu getiriyolar, boynunuza alnınıza koyup rahatlıyorsunuz. yatakları çok güzel ve rahat. aya yorgide gidilebilecek en güzel mekan.
 • bira içmeyi seven arkadaşların başka alternatiflere bakması gereken mekan. hani mazallah, ortam güzel hava da sıcak diye iki kişi, kişi başı gün boyunca 7-8 bira devirseniz, sırf biralara 400-500 lira bayılmak garanti. zira 33cl lik efes 20 lira. yemeklerin fiyatının öyle bir mekan için makul olması sizi yanıtlmasın. zaten içki menüsünün gelmemesi ve menüde içki fiyatlarının yazmamasından kıllanmalıydık. paran yoksa gitme arkadaşımcılar için geliyor : aynı bira şu an çeşme'nin en in mekanı olan marina'da 8 tl.

  (bkz: are you fucking man?)
 • isletmeciligini mehmet ozoner'in yaptigi, keyifli eğlenceli bir yazlık mekan. kendinize küçük sürprizler yapın ve içeri girmeden önce temiz bir dayak yiyin. şöyle ki:

  http://www.medyaradar.com/…rfeed&utm_medium=twitter
 • bu sene özellikle süper lig futbolcularının uğrak yeri olmuş, sanırım para vermeden geliyorlar, reklam anlaşması yapmışlar.
 • gündüz için yarattığı rekabetle sole mare'yi o tiksindirici "tok satıcı" kimliğinden arındırdıkları için teşekkür edilmesi gerekiyor.
  gece ise alevli malevli ambiyansıyla fark yaratmış ama müzikler fecaat ötesi. çok şey beklemiyorum ben de fakat cypress hill'le girip ibo'yla çıkabilen bir dj performansını winamp shuffle bile yapmaz lan.
 • mekanın en dolu olduğu günler caşramba cuma ve cumartesi.. giriş 30 tl, 1 içecek bedava ne isterseniz alabiliyorsunuz kokteyl hariç. votka enerji veya otka meyve suyu 25, bira 15 tl. mekan 12 den sonra ful çekiyor, 11 den önce kimseyi bulmanız zor. masa olarak nitelendirilen bistrolar rezerve ile çalışıyor veya alabilmek için şişe açtırmanız gerekiyor, onun dışında barda takılabiliyorsunuz. oturacak yer sayısı yok denecek kadar az, ayakta takılacağınızı bilerek gidin, ayağınıza kara sular inerse iskele civarına inerek oraya oturabiliyorsunuz sadece. çeşmenin genelinde olduğu gibi bu mekanda çirkin kadın görme olasılığınız çok düşük. içeri giren 10 hatundan 9 u alternatifsiz güzel/alımlı, uzun zamandır bu kadar hoş hatunu birarada barındıran başka bir tatil beldesi mekanı görmediğimi belirtmem lazım. çalan parçalar genelde popüler öğeler, eğlenmemeniz neredeyse imkansız.

  çeşmedeki diğer yerlere göre gidilebilecek tek mekan olarak nitelendirebilirim.