• bugün baska bir yönünü daha kesfettim bu dostumun.

yalniz hosgörülü, espritüel ve *hafiften çatirdatmis degilmis.

ayni zamanda siçabiliyormus da...

evet o bile siçabiliyor zaman zaman.

o da bizden biri: bir insan.

öyle oldugunu da en iyi kendisi anlatiyor:

(00:12:15) marsec: bi tuvalete gidim ben
    (00:12:16) marsec: hayat boyle
    (00:12:16) marsec: ben bile...
    (00:12:17) marsec: ya ya...

demistim degil mi?
    o bile...
  • işe başladı, üçüncü haftayı buldu da ben hala onu bir ziyarete bile gidemiyorum.

yarım saat uzağımda ama yarım saatler bana o kadar uzakta ki.

hayatımın bokunu, kendi irademin de suyunu çıkardığımı ancak onun üzerinden görebiliyorum.

peki varlığı benim için, gidişatımı kavramam açısından bu derece önem taşıyorsa ama buna rağmen onun yanına "geçerken bile uğrayamıyorsam" acaba önemli değil mi?

ya da ben miyim önemsiz olan? kendi gözümde bile?!?

bilmiyorum, düşünemiyorum, toparlayamıyorum zihnimde süregelenleri...

sonuç yok...

ama gerçekte "yok" olan bir durum varsa, yokluğun varlığını bulabilseydim eğer; belki de o, benim bu adamın dostluğunu hak etmeyişim olacaktı.
  • sozlukte gezinirken kontrol paneline bile girmeden bir anda kayip yazar olmu$, yıllardır guvenle kullandigi sisteminde butun aramalarina kar$in bilgi sizdiracak herhangi bir zimbirti bulamami$ ve sozlukteki kafa izni secenekleri aylik periyodlar halindeyken 5 hafta sonra geri donmu$ olan canli.

hayat ne tuhaf di mi vapurlar falan...

edit: adamı zorla megalomal yapacaksınız durum raporu verdire verdire.
  • yakın dostlarına ve asılsız iddia gibi görünen savunmasına kulak verip gerçeği ortaya çıkaran ssg'ye büyük bir teşekkür borçlu olan insan.

burada bir zamanlar bir bkz vardı, artık altı boş. recep tayyip erdoğan başlığına ben girmişim gibi gözüken feci halde küfürlü ve hakaret içeren bir entryden bahsediyordu.

bahsi geçen entry tarafımdan yazılmamış, son zamanlarda sözlükte başıma gelen ilginç(!) olaylardan biri olarak haneme eklenmiştir.

durum teoya bildirilmiş ve cevap beklenmektedir, bakalım altından kimin başı çıkacak.

durum: sözlükten kısa süreli uçmama ve çaylak moduna düşüp kimdir nedir'imdeki her şeyimi kaybetmeme neden olan bu şahıs tahmin edilen "efendi hacker" çıkmıştır (hiç şaşırmadım). başvurduğu illegal yollara karşılık olarak legal yanıt verilecektir.
  • reenkarnasyon ikizim. *
  • çılgın yardımsever bir hızır acil insanı.

-marsec sözlüğe giremiyorum!
    -ip 84 44 114 44
    ...(2 dakka geçer)
    -marsec mess messengerı yükleyemiyorum
    -senin versiyonuna uygun link şudur.
    ...(3 dakka geçer)
    -marsec nerden kayıt oluyoduk?
    -şurdan
    ...(5 dakka geçer)
    -marsec buzdolabım açılmıyo
    -link ışığı yanıyor mu?
    -aa nası aklıma gelmez
    ...(4 dakka geçer)
    -marsec donumu bulamıyorum
    -fişini kontrol ettin mi?
    -aa saol hakkaten...
    -**block**
  • "alinti/ornek olmadigi halde turkce olmayan" bir kelime di$inda tarif etmek gerekilirse "mercenary" degildir. kendisinin tek gelir kaynagi universitede okusun diye babasinin yolladigi paradir, oyle de servet du$manidir. yani prensip olarak kar$i ciktigi ve ele$tirdigi $eyler icin para almaz.

"mercenary" yazip yazip kacanlara duyurulur, biliyorsunuz sozlukte yazip sildiginiz ve mesaj verdigini du$undugunuz $eyleri benim sizin gibi normal kullanicilarin aksine bazi yetkili ki$iler sozlugun sonuna kadar kabak gibi gorecek. tipki diger ba$liklarda yapilan "tuh ilgi cekmedi, 2 gun gecsin silip paste edip ba$ligi gene sol frame'de dalgalandiririm" anlayi$indaki birbirinin aynisi entrylerin kabak misali gorunmesi gibi.
  • teknik alanindaki en derinlemesine bilgilerinin uzerine iki yimirta kirar afiyetle yirim, eldivenine elinden daha fazla hassasiyet gostermesini anlayamam, tippen de begenmiyorum sacsiz bi $ey bole israrla. madem neden takildim diyorum da, ufaktan bi cocuk ama i$te sevdiriyo demek ki kendini. tarih seveni severler ama, ikinci donem birabercene dillerimize latince gobek attiracagimdir.

marsec e:
    <entry nin her turlu edit hakki saklidir>
    <hoh! diyip kalma koc bugun bi dengesizlik var bende cozemedim>
  • seneler once sigaraya baslamasından kendimi sorumlu tuttugum insandır... o her ne kadar oyle olmadığını soylese de cok uzulurum o gunler aklıma geldiginde... canımdır cigerimdir ayrıca... su dunyada dostum dedigim yegane insandır... bir seneden uzun oldu artık ayrı sehirler de yasadıgımız icin deliler gibi ozledigim insandır bir de... insandır işte en guzelinden... telefon etti gecen gun gozlerim doldu sesini duyunca... cok ozledim be sozluk...
  • en güzel dördüncü.

(bkz: #6605581)
hesabın var mı? giriş yap