• adamlar bir reklam verdiler, yıllardır ekmeğini yiyorlar. link
  • limonlu lokum, portakallı akide, menekşe şerbeti, karanlıktaki iz, ilkbahar kokusu, gizemli bekleyiş, fırtına öncesi, taze düşler, peri masalı gibi kaynağı ne olduğu belirsiz -ama pek tabi ki tahmin edilebilir- renkler uydurmuş firma.

renkler güzel ona lafım yok ama gizemli bekleyiş nedir be.

yakında kartelaya bok rengi koyup küçük şirin pipildekler ismini verirse hiç şaşırmam.
  • belki inanmicaksiniz ama marshall diye bir de amfi markasi var
  • belli bir yaşa gelene kadar ben de bu amplifikatör markasının marshall değil maşallah olduğunu sanardım. sonuçta amplifikatör'ü düğünden düğüne gördüğüm için konsepte uygun olsun diye üstüne yazı asmışlar sanıyordum. sonra böyle olmadığı acı gerçeğini öğrensem de hemen reddettim. bence hala maşallah yazıyor.
  • 1998-1999 ve 1999-2000 sezonlarında galatasaray'a forma reklamı veren; galatasaray'ın o 2 sezon içinde türkiye'deki ve avrupa'daki başarılarını, maç sayılarını ve satılan formaları sayar isek, reklamın kralını yapmış olan firmadır.

güzel günlerde hatırlanması da cabasıdır.

öncesinde güzel günlerde hatırladığımız (bkz: show tv) (bkz: emek sigorta), sonrasında ise (bkz: telsim)
  • gibsonun kadim dostu.
  • dünyanın en kaliteli amfilerini üreten marshall artık kulaklık da üretmeye başlamış, hayırlı uğurlu olsun! major modeli daha çok müzikle profesyonel anlamda ilgilenenler için, minor modeli ise sesi iyi duymak isteyen müzik severler için tasarlanmış ve her türlü telefona, müzik çalara uygun olduğu söyleniyor. kutuları bile çok güzel gözüken kulaklıkların piyasaya çıkış tarihi de 15 kasım olarak belirlenmiş ama fiyatlar konusunda henüz hiç bir bilgi yok. dudak uçuklatan, ağız yarası çıkartan, cep yakan, kalp kıran fiyatlar olması tahmin ediliyor efendim. iyi akşamlar. (bkz:http://www.marshallheadphones.com/ )
  • bazı yerlerde şerifin eşanlamlısı olan kelime. böyle yerlerde mahkemelerin icra işlerine bunlar bakar.
  • dunyanin en kaliteli amplifikatorlerini yapan super firma. bir studyonun kalitesini olcmekte kullanilan faktor. "abi amfiler mar$al gidelim.." vs..
  • tasarımıyla aklınızı çıkarıp, fiyatıyla kalbinizi kıran ürünlerin efendisi, amplifikatör/amfi markası.

(bkz: marshall hanwell)*
    (bkz: marshall stanmore)*
    (bkz: marshall fridge)**
    (bkz: marshall headphone minor)*
    (bkz: marshall headphone major)*
hesabın var mı? giriş yap