şükela:  tümü | bugün
 • marshall'ın kulaküstü kulaklığı.
  hayal kırıklığı yarattı bende, yeniden yaratımı vasatın altında benzer fiyat seviyesindeki alternatiflere yönelmek gerek. major ile karşılaştırma fırsatı bulduğum, koss porta pro açık yapıda olsa da test sırasında çok daha iyiydi.

  http://www.marshallheadphones.com/product/major

  ** black metal dinleyicisi olarak oturma organımdan sallıyorum, bu kulaklığın metal müzik için üretildiğini söyleyen odyofillere selam ederim.

  ***
  http://www.trustedreviews.com/…arshall-major-review
  http://www.digitaltrends.com/…arshall-major-review/
  http://www.head-fi.org/…phones-major-over-ear-black
  http://www.whathifi.com/marshall/major/review
  http://techcrunch.com/…w-marshall-major-headphones/
  http://www.slashgear.com/…adphones-review-12233568/
  http://www.headfonia.com/…adphones-major-and-minor/
  http://www.pocket-lint.com/…n-ear-headphones-review
 • uzun suren kullanimlarda kulak ceperlerini agritan kulaklik.
 • tonlama ve tizler konusunda rakiplerinin eline veren cihaz, bir kere ürün metal müzik ve türevleri için yaratılmış, kalkıp lmfao gibi gruplar açarsanız tabi ki hayal kırıklığı kaçınılmaz olur.
 • bir süre önce bundan alacaktım, baya bir kafayı takmış bir şekilde tipi falan çok güzel sesi nasıl acaba diye düşünürken, karşıma innerfidelity diye bir site çıktı, bir abi yıllarını kulaklıkla müzik dinlemek ve ulan madem bu kadar çok dinliyorum bunların testlerini de yapayım kafasına sahip bir adamın sitesinden okuduktan sonra gidip paşa paşa sennheiser px 200 mark ii - i'aldım, kafam rahat.
 • rap müziğin beats by dre hedesine karşılık, marshall'ın cevabı olan kulaklık. yalnız bununla elektronik dans müzikleri dinlemeyin,güm güm bas vuran kulaklıklardan değil kendileri. özellikle rock ve türevleri dinlemek için yaratılmış. evet performans olarak kendisini katlayacak çok alet var piyasada ama fiyatı ve rakiplerini sikip atacak şıklığı çok büyük artıları. yalnız tek bir eksisi var, 1 saate varan kullanımda kulaklarda inanılmaz ağrı yapıyor,biraderin beats by dre solo'sunda ağrı yaşamamıştım, bunun dışında bir sorun yok, gayet tercih edilesi bir alet.

  edit: gitar çalan biriyseniz, amfinize takarak mutlaka deneyin, aldığınız ses billur gibi.
 • şu aralar zuhal müzikte peşin 205 tl'ye satılan kulaklık. fiyatına göre ses kalitesi oldukça iyidir. bastan ziyade tiz ve mid ağırlıklıdır.

  her şeyi geçtim retro tasarımı ve işçiliği bile kendisini kullanmak için başlı başına bir neden olabilmektedir.
 • hepsiburada'dan zamanında güzel bir indirim yakalayıp 160 lira civarı bir fiyata aldığım kulaklıktır. gümbür gümbür bass duymak istiyorsanız piyasada daha çok işinizi görecek kulaklıklar var ama daha çok rock müzik dinleyen biriyseniz kesinlikle tavsiye ederim.
 • yazılmış ama tekrar iyidir, akılda bırakır. dinlediğiniz müzik tarzı rock/metal ise ve kulaklık almayı düşünüyorsanız durdugunuz kabahat*.

  ancak su enteresan tespiti de ekliyim, hani şu bazı arabalarda duydugumuz deep bass içeren parçaları dahi yüksek volume mertebelerinde dahi rahatlıkla kaldırdıgını bugun tecrube ettim.
 • rock dinleyenlere tavsiye edilmiş, peki oynatıcılardan da tür olarak ayrıyaten rock ı seçmemize gerek var mı? benim de 2 hafta önce havaalanından aldığım, sesi süper ama kulaklarımı yakan kulaklık. belki deri olmasındandır üstüne takılabilecek bir rahat kumaşı olan kılıf vs bir ekipmanı var mı acaba.
 • marshall'ın ürettiği kulaküstü tipi kulaklıktır.fiyatını göz önüne alırsak ses kalitesi kıyaslandığı beats marka kulaklıklarla yarışacak seviyededir.rahatlık konusunda sıkıntı var fakat zamanla kulaklık açılıyor biraz rahatlıyorsunuz.kısaca en iyi markalara bu kadar para fazla ama iyi de bir kulaklık istiyorum diyenlerin tercihi.