şükela:  tümü | bugün
  • siparişini verip elime gelmesini beklediğim marshall kulaklık. marshall major ile arasında git geller yaptıktan sonra nihai kararı kendisinde kıldım.

yorumlar özellikle rock müzik için dengeli ve güzel bir kulaklık olduğu yönünde.

deneyip göreceğiz.

http://www.marshallheadphones.com/…ct/monitor-black
  • efsane derecede iyi bassları olan genel ses karakteri biraz koyu ve detaylı olan kulaklık. d&r internet sitesinde gayet hesaplı.
  • bir metal dinleyicisine duymak istediği sesi fazlasıyla veren kafa üstü kulaklık.daha önce bir çok farklı kulakiçi kulaklık kullanmış biri olarak, sahip olduğum kulaklıklardan daha iyi bir ses vereceğimden şüpheliydim,fakat ilk dinleyişim ile birlikte büyük bir memnuniyet verdi.

basları gerçekçi ve güçlü fakat en önemlisi diğer sesleri kapatmıyor.yüksek baslı kulaklıklardaki en büyük sıkıntılardan olan,özellikle metal müzikte yoğunlukla hissedilen basların tizleri ve midleri engellemesi durumu bu kulaklıkta yok.bu daha önce duyamadığınız başka enstrümanları duymanıza ve müzik zevkinizi arttırmanıza sebebiyet veriyor.

bir saati aşan kullanımlarda kulağınız ısınıyor ve çıkarma ihtiyacı duyuyorsunuz.fakat bu sorun bence sadece bu kulaklığa değil bütün kafa üstü kulaklıklara özel bir sorun.burada önemil olan pad'lerin rahat olması ve oldukça rahatlar.

türkiye'de apple shopta 790 liraya satılan bu kulaklığı, fransa'da amazonda 99 euro'ya temin edebilirsiniz.

metalciyseniz ve kaliteli bir kulaklık arıyorsanız mutlaka değerlendirmeniz gereken bir seçenek.
  • geçen hafta bluetoothlu modelini aldım. bir haftalık inceleme sonucu.

1-f.t.f özelliği sitelerde hem kablolu hem kablosuz modellerde yazıyor var diye fakat kulaklık geldiğinde gördüm ki böyle bir özellik kablosuz modelde yok. sakın ona aldanmayın tamamen köylü kurnazlığı.
    2- açıkcası f.t.f ye ihtiyaç yok çünkü bas ve tiz dengesi gayet güzel öyle dum tıs dum tıs bir bas yok. bas kafa suserler uzak dursun. genelde rock, alternative, rock'n roll, blues ve caz tarzı müziklerde gayet verimli.
    3- pedleri deri olduğu için biraz terletme yapabiliyor. şuan kış aylarında olmamıza rağmen zaman zaman yaşıyorum. yazı düşünün. ama birinci sınıf kalite herşeyi ile. kulaklık ben burdayım diyor.
    4- kulaklık üstündeki kontrol butonuyla herşeyi yapabiliyorsunuz. şarkı ileri atlama, geri alma, durdurma, arama cevaplama, meşgule alma.

şimdilik bu kadar biraz daha deneyimledikten sonra editleyebilirim.