• gelen konuklariyla tiksinc bir samimiyetsizligi olan kadin. insanlara soru sorup sonra da onlarin anlattigi seye hic ilgi gostermeksizin yaptigi ise devam etmesi cok itici yapiyor bu kadini.

- evet, molly, yeni projelerin neler?
    - bu yaz romantik komedi bir film cekmeyi düsünüyoruz, konusu da oldukca..
    - domateslerin cekirdeklerini cikardiktan sonra dograrsaniz daha lezzetli salatalar elde edebilirsiniz...
    - evet...
  • sırf balkabağından 650 milyon dolar servet yapmış kadın. aç şimdi e2yi kesin balkabağıyla uğraşıyordur. balkabağını elinden alın geriye ne kalır ki?
  • yuzune sabit yapıstırdığı gülümsemenin dışında hic bir duygu belirtisi olmayan kadın. tekdüze bir yüz ifadesi.
    yahu kadın bir kerede herşeyin mükemmel olmasın. bir insanın hic mi üstü kirlenmez yemek yaparken yada hamur açarken hiç mi un olmaz mutfak, nasıl bir beceridir anlayamadım. ben bir tek şey yaparken mutfak dagılıyor ortalık batıyor, kadının saç teli oynamıyor, tezgahında ekmek kırıntısı olmuyor.
    begendigim bir diğer özelliğide yaptığı şeyleri sunuş şekli;
    -evet sevgili misafirlerimiz ben bugün elma soymayı gostericem size
    -auwww, wauwww inanamıyorum, elma soyuyor bravo!!!!
    seyircilerin yukarıdaki gibi tepki vermesini sağlayabiliyor bu kadın. (bende elma soyabiliyorum, kimse beni alkışlamıyor)

sonuc olarak galiba ben bu insanı kıskanıyorum. hayatını insanlara mükemmel bir sunuşu var bu kadının.
  • psikopat kadin, kafayi balkabaklariyla bozmus, ne zaman acsam balkabaklariyla ugrasiyor, yaz kis hep balkabagina denk geliyorum. kadin iki ayda bir halloween kutluyor herhalde.
  • amerikalı kadınların hiçbişey bilmediğini anlamamı sağlayan insan. bir televizyon programı yapıyor, sanki hayatın en büyük gizemlerinden birini açıklayacakmış gibi; "şimdi size şöyle inanılmaz bişey öğreticem" diyor ve çarşaf nasıl örtülür, yastığa kılıf nasıl geçirilir filan gibi şeyler anlatıyor. programında, nasıl bavul hazırlanacağını, nasıl bulaşık makinesi doldurulacağını filan anlattığı bölümler mevcuttur.
  • türkiye'deki muadili derya baykal olan kişi.
  • şu an e2'de yayınlanan bölümünde martha teyzemiz mısır çarşısında türk kahvesi içmekte. kendisi telveye çamur dedi.
    hatta şu an da pastırmayı tadıyor. baya baya hayran kaldı.
    imza: yabancı dizilerde/filmlerde/programlarda türk adını duyunca gururlanan türk.
  • bree van de kamp kıvamında takılan hatun.. yemek, ev işleri, bahçe bakımı, tamirat işleri gibi her türlü aktiviteye programında yer vermesi ilginçtir, bu arada takip edebildiğim kadarıyla her aktivitede konuyla ilgili kitabını çat diye çıkartması daha da ilginçtir. geçenlerde chow chow köpeğinin dökülen tüyleriyle çocuklara atkı yapması ise sanırım en ilginciydi.
  • tyler durden öyle içten, ciğerden der ki "fuck martha stewart" diye filmden de aldığınız gazın yardımıyla elinizden gelse oracıkta çatır çatır cinselliğe doyuracakmışsınız kadını gibi hissedersiniz. arkasından da bir sigara yakıp "yaşandı bitti saygısızca martha" diye tyler modunda karizmatik bi kelam edesi gelir insanın kurduğu bu saçma ve fuzuli fantezide.
  • gotune giren inside trading skandalindan sonra hala etrafta donuk ruhunu seytana satmis tribinde tavirlariyla gezmesine ragmen sirketi batiyor ve bir yandan da tum amerikan ekonomisini asagi cekiyor. lakin sanirim hala dunyanin en zengin kadini.
hesabın var mı? giriş yap