şükela:  tümü | bugün
 • söylendiğine göre kadıköy anadolu lisesi'ne martı sembolünü veren zat-ı muhteremdir bu kişi, o devirde okulda bir gizli örgüt kurmuş, bugüne kadar hep martı efendileri yetiştirmiştir, okulun şu andaki yıl sayısı 48 olmakla beraber, 47 adet minor marti efendisi bulunmakta, kendisi ise (martılarla olan iştigalinden ölümsüzlük edinmiş bi halde) bunların da efendisi olarak martıların efendisi olarak adlandırılmaktadır. denir ki, okulun ruhunun bozulmaması ve yıllarca aynı özgün kültürün muhafaza edilmesinin sebebi bu gizli örgütün yılmak bilmeden, mütemadiyen sürdürdüğü çalışmalardır.
 • bir sinema filmi. nejat işler var, timuçin esen var, mehmet günsür var. konuyu merak ettim şimdi.

  kaynak: http://www.medyatava.com/…kimleri-tamamlandi_148214
 • toygar ışıklı farkıyla gelmiş geçmiş en iyi sountrack'lerden bir tanesine sahip olduğunu düşündüğüm film, muhtemelen türk sinema tarihinde uç derecelerde ses getirebilecek yeni bir film ile karşı karşıyayız, filmin kategorisi, fragmanından tahmin edebildiğimiz kadarıyla dram gibi duruyor,(bu kadar derin bir sountrack'ten başka birşey çıkması beklenilemezdi zaten) neyse bakın senaryoyu falan geçtim daha filmin kategorisi bile belli değil ama hislerimden aldığım yetkiye dayanarak beklentiyi okadar yüksek tuttum ki "tr yapımı sayılı filmler arasına girecektir" öngörüsünde bulunmak bana koymuyor bakalım zaman ne gösterecek.

  https://www.youtube.com/watch?v=c8p7hzcurne
 • (bkz: mehmet ada öztekin) den yine bir kaybedenler hikayesi dinleyecek gibiyiz 22 aralık 2017 de vizyonda
 • senaryosu meriç demiray' a ait olan ve ses getirecek bir film. *
 • rainman gibi , yazı tura gibi bişey sanırım.

  da fragmanı bile çok etkili lan. baya güzel bişey olmuş sanırım ..
 • sırf fragmanıyla bile beni çokça etkilemeyi başarmış filmdir. nicedir türk yapımı bir dram izlemek istiyordum. zannedersem geliyor. oyuncular, görüntüler, müzik,... gelse de gitsek!
 • filmin harikulade bir fragmanı, filmde de memleketin en yetenekli aktörleri var:

  https://www.youtube.com/watch?v=sus6zmcxhmu

  büyük merakla bekliyorum.
 • öncelikle başlığın (bkz: martıların efendisi) şeklinde düzenlenmesi gerektiğini belirtmek isterim. ki an itibari ile martılarin efendisi şeklinde gözükmekte.

  22 aralık 2017'de vizyona girecek türk filmi. epey ses getirecek gibi duruyor ama kanımca konusu ile değil oyuncu kadrosuyla yapacak bu işi. zira kadroda mehmet günsur timuçin esen ve nejat işler var. kadın oyuncu ise bodrum masalı'ndan bildiğimiz bige önal.

  yolları açık olsun ben bu filmi izlerim çünkü timuçin esen kadar perdeye güzel yansıyan bir adam yok.
 • fragmanını yeni görmek gibi bir gaflette bulunmusum onu fark ettim. kadro bir harika ve konusu da fena degil gibi duruyor fragmandan anlasildigi kadarı ile.

  bakalım izleyip görecegiz.*