şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 14 şubat 1993 acapulco doğumlu meksikalı hücum oyuncusu. meksika futbol tarihinin en genç yaşta profesyonel olan futbolcusu. cruz azul forması giyiyor. ilerde ülkesinin medar-ı iftiharı olması bekleniyor. şimdiden birçok büyük kulübün takibinde. meksikanın gelecek vadeden oyuncular üretmesinde bir sıkıntı yok, son yıllarda birçoğunu avrupa piyasasına da sürdüler ancak tam anlamıyla beklenen patlamayı yapabilen de çıkmadı. bu kısa boylu kıvrak çocuk durumu değiştirebilecek mi zaman gösterecek*.
  • meksikadan çıkan forvetlerden bir yenisi daha çıkmış sayılmaz ya neyse. fm10, fm11in müthiş yıldızı, 2-3yıl geçtikten sonra alabilirseniz harikalar yaratır eğer ilk seneden alıp forma şansı vermeyip, öldürürseniz o kadar da ileri gidemez. amc, deep lying forward, poacher oynar biraz yoğrulursa.
  • meksika futbolunun tutunamayan gençlerinden biri... şimdilerde tercera division ekiplerinden cf salmantino uds forması giymekte. 3. sıradaki takımıyla segunda división b'ye yükselme mücadelesi veriyor.