şükela:  tümü | bugün
  • tam adı martin christopher keamy olan kevin durand tarafından canlandırılan lost karakteri. 4x09'da ilk kez görünen bu eleman 4x10'un da promosunda arz-ı endam etmektedir. hadi bakem.

--- spoiler ---

ben'i kaçırmak için adayı basan silahlı tayfanın başında yer alıyor. ben'in kızını öldüren bu elemanın uganda kariyeri mevcuttur.

--- spoiler ---

ek: the constant'da görünmüş ilk. hani güvertede atış talimi yapan elemanlardan. michael'in "hey man what the fuck are you doing?" dediği kişi.
  • sinirli bir lost karakteridir kendisi. şu vakit itibariyle odama girip "kalk lan ordan cibiliyetsiz herif" diye bağırsa kalkarım gibime geliyor. mazallah sokar bıçağı boğazımıza şu genç yaşımızda göçer gideriz.
  • (bkz: şerefsiz)
  • john malkovich gibi konuşuyor. hem sevimli hem sevimsiz nalet.
  • burak hakkıya benzeyen lost karakteri.
  • benjamin'i sevmedik ilk basta, zamanla kotu adamliktan anti-kahramanliga kaymaya basladikca onu da bagrimiza bastik*. gicik olunacak karakter arayislarimiza bu keamy denen herif son buldu neyse ki, adam bildigin orospu cocugu.
  • counter strike karakterlerine benziyor. eğer gerçekten onlardan biriyse kolay, bıçağı boşver tokatla aradan çıkarırım ben bunu.
  • kötü karakter falan değil direkt şerefsizdir kendisi, benjamin kendisine tam olarak ne yapar bilmiyorum ama şimdiye kadar lostielerden yediği dayakların hırsını keamy'den çıkarırsa anca rahatlarım.

(bkz: keamy akıllı olsun)

4. sezon finaliyle gelen edit: ellerine sağlık. öldürdüyse öldürdü, so? *
  • kendisi deniz piyadelerinden (marine corps) olduğundan kelli, ne yapsa yeridir. adamın psikopatlığı gayet temellendirilmiş yani. ha bunun yanısıra çocukluğuna falan da inilebilir ama asıl sebep olarak bunu görüyorum ben.
  • tam olarak iki metre boyu ve alabildiğine kalın cüssesiyle psikopat ve tırsıtıcı olmayı fena halde başaran lost karakteri.
    hem hayvan, hem de eski bir marine corps çavuşu. kesinlikle tereddütsüz ve en ufak bir duygusallık taşımıyor. suyuna gitmek gerek ayının. muhtemelen benjamin hakkından gelecektir kendisinin.

edit: evet hakkından geldi kendisinin.