şükela:  tümü | bugün
  • dinlemeyi özleyen insanlar için;

(bkz: soen)
    (bkz: cognitive)

ayrıca kendisiyle geçen hafta bir soen konserinden sonra tanışma fırsatım oldu. vokalist joel ekelöf ve grubun yeni basçısı adını hatırlamadığım bir eleman da vardı. özellikle joel ve martin'le yaklaşık bir saat boyunca konudan konuya atlayarak çok güzel sohbet ettik.

gerçekten baba adam martin lopez. bir anda güzin abla'ya bağlayıp ilişki tavsiyeleri bile vermekten kaçınmadı sdsf. ibrahim tatlıses'i sormadan da edemedi, başından mı vurdular noldu naptılar adama falan dedi, sesini övdü bir kez daha. ben de dedim adam mafya çıktı martin baba. gariban bilmiyor tabi nerden bilsin. ama ibo'nun sesini ve şarkılarını gerçekten seviyor.

neyse, yakında soen'in yeni albümü çıkacakmış ve sonra da turneye çıkacaklarmış. bekliyoruz bakalım. soen mükkemmel bir şey bu arada. dinleyin.
  • akşam akşam dinlemeyi özlediğim adam.
  • opeth'in uruguay dogumlu bateristi. opeth'e gelmeden once amon amarth'da calmistir; geldikten sonra ilk katkida bulundugu sarki da remember tomorrow'un cover'idir. ayrica opeth, anders nordin'in ayrilmasindan sonra, davulcu ararken, sehrin cesitli yerlerine "onemli olacak bi grupta calmak ister misiniz" temasini isleyen ilanlar asmis, bu sahis* de gidip bunlarin hepsini indirmistir, boylelikle rekabet ortamini yok etmistir.
  • bu adama ghost reveries'deki performansından sonra daha bir saygı duymaya başladım. konserleri sırasında peter lindgren'le birlikte kim daha soğukkanlı olcak tarzında iddia'ya girdiklerini düşünmekteyim.
  • şuan nerede, ne yapıyor, iyi mi, mutlu mu diye merak edilen muhteşem insan..
  • madem hastasın neden yeni bir projede yer alıyorsun, maden iyileştin neden yeni bir projede yer alıyorsun demek istediğim. opeth'e kendisinden başka bir davulcuyu asla yakıştıramadığım, kendisini opeth dışında bir gruba yakıştıramadığım davulcu.

ayrıca;
    http://www.facebook.com/…uid=26714081000&topic=5482
  • ghost reveries'in dvd'sinde beline taktığı muzlarla süper kovboy taklidi yapan, ancak bezgin tavırlarıyla sevenlerini hüzünlendiren harika baterist.opeth'ten ayrılması cidden müzik için çok büyük bir kayıp olmuştur.buradan isviçreli bilimadamlarına sesleniyorum: bu adamı iyileştirmenin bir yolunu bulun!
  • bu nasıl davulcu dedirten ince kollara sahip zayıf kişi. ancak konserdeki aşmış performansıyla hepimizi yarmıştır. ibrahim tatlıses'i severek dinlermiş, şaka gibi...
  • deliverance'ın kapanışında ilahlaşan yetenekli davulcu.
  • opeth'in son albumu pale communion'da 2 sarkida davul calmis kisi