şükela:  tümü | bugün
  • yeni ekşi sözlük yazarı. hoş gelmiş. yürek dağlamış ama iyiki de gelmiş.
  • (bkz: #55443469) ironi mironi diyen insanlar... bırakın allah aşkına. aklınızı zaytung'a çevirmeyin. acılar halen taze gelmişsiniz burada entelektüel vaziyetler kasıyorsunuz sözde. girinin solda gözüken hali belli. rezilce!
  • (bkz: #55443469)

yazarların nicklerinin altına yorum yapmak adetim değildir. belki de ikincisidir.

lâkin o kadar güzel bir empati örneği göstermiş ki açtığı başlığa bir cümle daha ekleme ihtiyacı hissetmedim. üzerine daha ne diyelim?
  • hee aktroll amk, sizden olmayan herkes troll zaten.
    harika bir yazi yazmis, yazar kişisi.
  • (bkz: #55443469) ilk defa bir yazara güzel yazdı diye methiyeler düzeceğim nick altında.

bir olayı bu kadar sade, bu kadar güzel ve bu kadar etkileyici anlatamazdım ben. çok sakin ve çok anlamlı bir ironi ile her şeyi gözler önüne sermiştir.

ağızlarını açamadı lan kürtçüler. empati yapmaya çalıştıkça aktroll kelimeleri beliriyor ekranlarında. başka bir şey diyemiyorlar.

tek kelime helal olsun.

muhtemelen 2015 yılının en güzel entrylerinden birine imza atmıştır.
  • badilere eklediğim yazar. bundan sonra entrylerini okumadan güne başlayamadığım yazarlardandır.
  • sosyalistlerin ve chp'lilerin katıldığı miting üzerinden "hdp'lilere" ayar verdiğini sanan. daha insanların cenazesi kalkmadan aklınca "öc almışçasına" entry girmiş, katılanları terör destekçisi gibi göstermiş, kokuşmuş bir zihniyet örneği sergilemiştir.

utanç vericidir.
  • maaşı en yüksek aktroldür.

(bkz: #55411501)
  • entrylerini okumadan gune baslayamadigim uber insan, badim.
  • troll mü? aktroll mü? ülkücü mü? karar verilemeyen yazar.

merak edenler için, son genel seçimde oyumu mhp'ye önceki yerel seçimde büyük şehir belediyesi için chp, ilçe yönetimi için mhp'ye oy verdim. hiç bir partinin hiç bir derneğine ya da koluna falan üye değilim, hiç bir zaman olmadım.