• youtube kanalındaki her bir performansı ayrı güzel. ekibi de çok sağlam. hele hele o ayarı kaçık baterist.
  • yeni neslin tekniği en olgun gitaristlerinden biri. youtube ile parlamaya başladı. oldukça sade ve alçak gönüllü bir kendini sunma şekli var. youtube olmasaydı; larger than life karakterli, ışıltılı müzisyenlerin yanında ufak kitleli ve aranılan bir stüdyo müzisyeni olarak kalacaktı muhtemelen.

sapı roasted maple, kapağı flame maple, gövdesi afrika maunu, çift humbucker'lı ibanez signature gitarı var.

kankası tom quayle de iyidir.
  • her gün "abi iyi güzel çalıyorsun da hep mi cover, hiç mi yeni bir şey yok?" sorusunu duymaktan bunalmış olmalı ki yeni albümü maze of my mind'da something new isimli bestesine yer vermiş. *

albüm incelemeleri ve youtube yorumlarında da yazıldığı üzere toto ve dream theater'ın bebeği gibi bir şarkı, ben sevdim.
  • quenn şarkılarının hakkını verdikleri şu video ile gönlüme taht kurmuş şahıs ve arkadaşlarıdır. hele o davulcu, herkesin lisedeki o sapsik arkadasi değil mi ya ;)
  • çok iyi müzisyenlerden oluşan bir ekiple mükemmel cover'lar icra etmektedir. stüdyo ortamının samimiyeti ile iyi bir ses ve prodüksiyon birleşmiş.

çok çok iyi bir performans için buyrun: deep purple medley
  • gitar metodu yutmuş gibi çalan herif. bu iyi bi şey mi kötü mü emin değilim.
  • muhteşem still got the blues performansı ile kendine küfür ettiren gitarist.
  • fusion licks guitar lesson ismiyle yayınladığı videolarında kullandığı gitar çok tatlı.
  • her acidan mukemmel bir gitarist gercekten. bu aralar mark lettieri, paul gilbert gibi dahi muzisyenlerle cok guzel sessionlar yapiyor.
  • bu gitarcı abinin grubundaki en sevdiğim eleman müthiş çalımı, groove'u ile davulcularıdır.

tipi itibariyle de çok sempatik buluyorum. sanki ordu gürgentepe derneğine üye olacakken yanlışlıkla davulcu olmuş gibi. çok keyifli bir ekip.
hesabın var mı? giriş yap