şükela:  tümü | bugün soru sor
  • +18

penguenlik harbiden ölmüş. şu hayvanlara olan bütün güvenimi, sempatimi önce kocasını aldatan penguen (kocasını aldatan penguen), sonra da bunun yüzünden tamamen kaybettim. ulan herif habitatınıza girmiş, arkadaşlarınızdan birine vahşet uyguluyor, siz öööylece bakıyorsunuz. orada kaç kişisiniz, dalsanıza abi martıya. olacak iş değil ya. sinirden elim ayağım titriyor.

edit: martı değil giant petrel diye bir türmüş. türkçeye dev fırtınakuşu diye çevriliyor sanırım. tabi benim başlığı yanlış açmış olmam o şerefsiz penguenleri haklı çıkarmaz. moderatör değiştirir; olur biter.
  • (bkz: martı değildir o martı olsa simit atarsın)

ilgili video sanırım 2012 senesine aittir, buradan youtube linkini ziyaret edebilirsiniz

pengueni tam anlamıyla düdükleye düdükleye parçalayan hayvanoğulları da fırtına kuşları imiş.

penguenler, arkadaşlarının fırtına kuşları tarafından parçalanmasını izlemekle yetinmişlerdir. ulan herifler öyle bir izliyor ki utanmasalar dile gelip ilk üç gaga darbesini ben de destekledim diyecekler aq.

zebralar bir, bunlar iki. bu hayvanlar aleminin alayı izleyici. haksızlığın karşısında duran tek bir hayvan yok.*

(bkz: abi ben izleyiciyim olayla bağlantım yok)
  • doğada hayvanların el ele tutuşup şarkı söylediğini sanan sevgi pıtırcıklarının suratına tokat gibi çarpan belgesel.