şükela:  tümü | bugün
  • antalya'nın serik yöresine özgü ağız, şive, aksan ne varsa tadabileceğiniz postları olan eleman. (bkz: endeeni demecedin işte)

https://www.instagram.com/marulkafaaa/
  • sosyal medya da eğlenerek takip ettiğim tek hesap . samimi , mutlu bir aile . aile içi iletişimin ne kadar önemli oldugunu aslında eğlenmek için ,mutlu olmak için sebepleri dışarılarda aramamız gerektiğini düşündürüyor bu aile bana.
  • diğer sosyal medya ünlüleri gibi değil gerçekten samimi bir insan. kendi güzel enerjisi gibi saçlarıda enerjiden nasibini almış yıkılıyor *
  • ızledigim bir iki videoya göre ağır pijdir.

babası aldirmadigina yuz kere pişman olmustur kesin. ben uzaktan gördüm kanım ısındı ama ailede böyle birşey olsa adam katil olur.

torpili içinde patlayasica..
  • (bkz: köylü)
  • karnım ağrıyor gülmekten.çok doğallar.annesinin konuşmasına kızmasına,babasının dans ederken çocuk gibi mutlu oluşuna bayılıyorum.çok tatlılar çok.
  • youtube'da 400 bini aşkın takipçiye sahip youtuber. normalde böyle torpil attım xd xd tadında videolar çeken youtuber'lara kıl oluyorum ama bu oğlan çok samimi, ailesi desen fazla samimi. babasıyla yaşadığı diyaloglar, babasının sövmeleri falan karna ağrılar sokuyor.