şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aralık 2014'te ios ve android'e çıkan, marvel kahramanlarını içeren dövüş oyunu. severek oynuyoruz.
 • güzel fakat gıcık eden oyun. olmadık zamanda serverdan kopup sizi hükmen mağlupmuş gibi gösterebiliyor.
 • marvel'in süper kahraman dövüş oyunu. geçen gün app store'da dolaşırken keşfettim inanılmaz bağımlılık yapıyor.
 • spider-man, punisher, gamora, rhino, star-lord, hulk, wolverine gibi marvel karakterlerinin street fighter tarzı dövüştüğü oyun uygulaması. story modunda ilerlenen quest ve online versus versiyonları var. değişik ödüllerin verildiği deadline'ı olan turnuvalar da düzenleniyor. oyunun amacı topladığınız birimlerle yeni kristaller almak. kristaller karakterlerinize level atlatan araçlar ve yeni karakterler veriyor falan filan.

  ios ve android versiyonları mevcut. oynanabilirlik çok iyi. ses ve grafikler de süper ama oyundaki kristal olayı tamamen hileli. bildiğiniz rigged. bu yüzden oyun bir süre sonra, oyuncuyu oyundan koparıyor. millet forumlarda, chatlerde yapımcı şirket kabam'a ana avrat sövüyor. belki bir güncelleme olursa düzelir.

  ha bir de en son güncelleme ile "biz türkler"i yine bir yere attılar. eskiden online chat şeyinde beliren i am paki, hey mate, ??, jajaja gibi söylemlerin yerini lan ananı sikerim, beyler bu oyunu nasıl oynuyoruz şimdi, erkeksen cepten ara 054356.. gibi konuşmalar aldı.

  özet: kesin oyna ama sakın para vererek item satın alma.
 • marvel çizgi roman kahramanlarının vs mantığında savaştığı ve bir senaryosu olan son zamanlarda mobil oyunlar arasında en beğendiğim oyunlardandır. kristallerin insafsızlığı ve bağlantı kopması talihsizliklerinin aşılması durumunda daha da zevkli olabilir bir de daha etkin bir pvp ortamı yaratılmalı
 • marvel kahramanlarının bir kısmını bünyesinde henüz bulundurmayan ama yine de yeni gücellemesi ile eğlenceli olan oyundur. bir de zırt pırt tek yıldızlı hulk yerine 4 yıldızlı bir thor gönderse şahsıma daha çok sevebilirim.
 • ilk oynadığınızda aman ya tırt bir oyun diyorsunuz ama maalesef bırakamıyorsunuz, bulaşmamanızı tavsiye ederim.
 • mfi destegi ile ios platformlarda gamepad desteklemektedir.
 • 30 leveldeyken sadece 3 yıldızlı iki adet kahramana sahip olabildiğim sinir bozucu harika oyun. ittifaka bakıyorum adam hepi topu 18 levelde ve görebildiğim kadarıyla bir tane 4 yıldızlı üç tanede gümüş 3 yıldızlı kahramana sahip. gel de sinir olma. onun dışında olmuş bu oyun. oynanabilirlik muhteşem derecede akıllı telefonlara yatkın şekilde ayarlanmış. görsellik, çizimler, mekan, boyut, karakterlerin özellikleri tüm küçük nüanslara kadar yansıtılmış. bir de bana şöyle üçer dörder yıldızlı kahramanlar yağdırsa daha iyi olacak.