şükela:  tümü | bugün
 • 4-b den arkadaşımız ahmet'e bir pekiyi veriyoruz.
  edit: zorunlu tanım: bir saçma tespit.
 • 35 yaşında bir çocuk oldugum benim için sıkıntı değil. severek izliyoruz gerizekalı.
 • oyunculardan, senaryodan* *, bütçeden, efektlerden, gişe hasılatlarından da anlaşılacağı üzere gerçek birer çoluk çocuk filmleridir.

  niloya bilem daha güzel bunlardan yaa, ehi ehi ehi :p

  tanım: necmettin erbakan tonlamasıyla hadi ordan hadi ordan dedirten başlık.

  edit: başlıktaki görüşte olan pek sevgili yazarlarımızı dünya kamuoyunun önüne atıp, aha da bunlar bu filmlere çocuk filmi diyor diyerek kenara çekileceksin. gör sen eğlenceyi :p
 • (bkz: yazar olan başlık açıyo)
  münasebetsiz.
  tanım: bir yalandır, sabit bir açıdan bakan bir görüştür, kaçınınız böyle şeyler savunanlardan.
  edit: abi o entryi 400 kişi favlıyo ya, ya amına koyim biliyorum sikinizde olmadığını düşünüyorsunuz ama gerçekten böyle bi platformda yazar olmak beni hiç tatmin etmiyor arkadaşlar, yani kitlelerce seveni sayanı olan bir ekole adam diyor ki balondur bu, ve 400 tane belki de artacak adam da favlıyor abi, vay amına koyim, gel de çıldırma.
 • şimdi salon erkeği çizgimden kayıp ağzımı bozacağım ha. hadi marvel dediniz eyvallah da star wars'a laf etmeyin bari. filmin kendine özgü fizik, uzay-zaman mefhumu var. star wars fiziği diye kitaplar var. sen daha kafanı kaldırıp gökyüzünde gördüğün yıldızın ismini bile söyleyemezken adamlar hayal güçleriyle evrenin derinliklerine yolculuk yapıyorlardı.
 • nispeten belli bir noktaya kadar katılabileceğim önermedir. ancak her filmini izlemiş olmadan yorum yapan güruh beni delicesine kaşındırıyor. bir şeyi genellemeyi öyle iyi biliyorsunuz ki bir de sanki siz çekseniz en iyisini çekebileceksiniz. kenarımın yönetmen artıkları.
 • adamlar keriz izleyicilerin cebindeki son parayı da alana kadar film yapacaklar anlaşılan.çoğu zaten alelacele çekilmiş boktan çocuk filmi.aklı başında bir adamın bunları izlemesi mümkün değil.
 • o tür filmlerin, batman serisi hariç, hepsi çocuk filmi gibi gelmiştir. imdbleri çocuklar ve ilk gençlik döneminde olanlar oy vermese muhtemelen 6 civarında olabilecek kapasitede filmlerdir. güzel efektlerin olduğu vasat diyalogların genellikle kötü oyunculukla bereber gittiği filmlerdir. ama hiç bişey bulamazsan yinede izlerim bu tarz filmleri. bu tarz filmlerden sıkılanlar ve çocuk filmi olarak görenlere uyarımdır batman serisini mutlaka izleyin felsefesi ve ciddi konusu olan bir baş yapıttır muhtemelen bugüne kadar izlemediniz, izleyin. son not: çocuk filmleri zaten gişe yapar enes batur'u izlemeye yetişkinler gitmedi herhalde.
 • (bkz: arkadaşa linç gönderelim)

  katılmadığım bir görüş. günümüz sineması için gayet de güzel filmlerdir.
 • içlerinden iron man serisini izlediğim (sevdiğim) için katılabileceğim önerme.

  sinemasal olarak hiç değerleri yoktur. (söylemek istediğim kamera açıları, doğal ışık teknikleri. )
  maddiyat odaklıdır ki istediğini de alır. senaryoları için bir şey diyemem tabii, o kadar süper kahramanı yaratmak da zor olsa gerek.
  her şey göt kadar oda içerisinde yeşil perde aracılığıyla çekilir. sinemasal yönden çok iyi diyenin kalbini kırarım, her şey teknolojidir burada, gram derinliğe sahip değildir filmler ne duygu vardır ne de başka bir şey.
  yapay olan her şeyi çok sevdiğiniz için bu tarz filmler de çok hoşunuza gider, nerede gözünüzü doyuracak şey var oraya koşun zaten.

  hiç bir marvel filimini muhtar sahnesine değişmem.

  edit: bu entry kimse için hakaret niteliği taşımamaktadır, sadece bazı gerçeklerin farkına varmanız için yazılmıştır.

hesabın var mı? giriş yap