şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aylık 10 dolara web tarayıcısıyla veya ios ve android telefon ve tabletlerden marvel'in çıkardığı 15 000 kadar çizgi romana erişim sağlıyan abonelik programı.
  smart panel diye bir olayı var, 5 inçlik telefonda bile rahat rahat kare kare çizgi roman okunuyor. 12 sayıya kadar offline okuma desteği de var. benim çizgi roman sevgimi depreştirdi yeniden valla, torrentle indirilen çizgi romanlar hem vicdani olarak sorunluydu, hem de 10 inç altı cihazlarda okunmuyordu, hem de hayvan gibi yer kaplıyordu.
  özellikle ingilizce öğrenmeye yeni başlayan bebeler için ideal, ben ingilizceyi jane eyre okuyarak değil asteriks, tenten, örümcek adam falan okuyarak öğrenmiştim. bugün az çok ahlaklı ve empati kurabilen biriysem bunu ortaokuldaki badem bıyıklı boru pantalonlu anti-semitist din hocasına değil uncle ben'e borçluyum: büyük güç büyük sorumluluk getirir çünkü.
  neyse işte, eksik seriler mevcut tabii, özellikle max serisinden çok az çizgi roman var, ama eklenir onlar da zamanla. güzel yani, reklam yapar gibi oldu ama olsun.
 • dün itibariyle üye olduğum ve civil war serisini bitirdiğim abonelik. 3 tür abonelik seçeneği mevcut. 9.99$'a aylık üyelik, 60$'a yıllık üyelik ve 99$'a yıllık üyelik plus. yıllık üyelik + seçeneğinde action figure ve çeşitli indirimler mevut. ben aylık üyelik seçtim. yaklaşık 17.000 çizgi roman var.

  çizgi roman severlerin kaçırmaması gerekir. tabi ki çizgi romanı eline almak, saklamak farklı istekler. ancak tüm çizgi romanları türkiye'de bulmak mümkün değil. bu abonelik kesinlikle verilen paranın hakkını veriyor.
 • chackalef sagolsun mevcut kampanyasi sayesinde aylik 1 dolara uyesi oldum. teklif icin son gun yamulmuyorsam abanin bence.

  not: 1 dolar kampanyasi ilk ay gecerli. ilk ay sonundan once uyelikten cikmaz iseniz ikinci ay odemeniz olan 10 dolar otomatik cekiliyor dikkat.
 • şu sıralar ilk ay için 5 dolara satın alabildiğiniz hizmet. çizgi roman meraklıları ve yeni ingilizce öğrenenler için kaçırılmaz nimet.
 • marvel'ın aylık belli bir ücret ödeyerek son 6 ay içinde çıkanlar hariç bütün (bildiğim kadarıyla) çizgi romanlarını dijital ortamda okuyabilmenizi sağlayan hizmeti. aslında harika birşey ama dolar alıp başını gittiğinden beri memleketim insanı için bir lüks haline geldi, spotify'ın yaptığı gibi ülkeye özel, kurdan etkilenmeyen düşük bir fiyat çekseler buradan çok ekmek yiyebilirler aslında.