şükela:  tümü | bugün
  • bugüne kadar the avengers project adıyla bilinen ve square enix tarafından geliştirilen avengers oyunun resmi adı. detayları 10 haziranda paylaşılacak.

https://twitter.com/…ers/status/1133750125665239041
  • e3 2019'da ilk gösterimi yapılan 15 mayıs 2020'de çıkacak oyun. ilk sürümünde captain america, thor, hulk, black widow ve iron man'i oynayabileceğiz. 4 kişiye kadar co-op destekliyor ve xbox one, playstation 4, google stadia ve pc için çıkıyor.

edit: fragman

ayrıca oyuna sonradan eklenen hiçbir karakter/kostümün ücretli olmayacağı açıklandı, square enix sizi sömürmeyeceğiz diyor yani.
  • grafikleri 2011 yılını andıran oyun. hikayesi konusunda hiçbir şey anlaşılmıyor fragmandan. ve karakterlerin modelleri berbat. beklediğimin 10'da 4'ü kadar iyi duruyor şu an. umarım çıkana kadar feedbackleri dinleyip düzeltme yaparlar.
  • eski avengers alliance oyununu andıran, ancak en azından kontroller bakımından daha özgür görünen oyun. daha bir yılı var, bakalım nasıl bir şey olacak.

apex engine'e güvenmek istiyorum, just cause 4 rezaletinden sonra avalanche studios ekibine güvenemiyorum.
  • insomniac'in yaptığı spider-man oyunundan sonra bu oyundanda iyi grafikler beklerken pek beklentimi karşılayamadı ve hawkeye'ı unutmuşlar...
  • genelde tutmayan oyunlara örnek bir oyun.
  • mobil oyun gibi duran yapım. umutluydum ama biraz hayal kırıklığına uğradım bu fragman sonrası.
  • (bkz: marvel's spiderman)den sonra cok umitliydim. acikcasi trailer cok etkilemedi, bakalim son hali nasil olacak... sonucta spiderman de e3'de gosterildiginden cok farkli cikti (gerci onun da e3 gosterimi inanilmaz hype yaratmisti)
  • e3 2019'da duyurulmuş video oyunu
  • büyük bir heyecanla beklerken fragmanıyla birlikte hayal kırıklığına uğradığım oyun olmuştur. yukarıda belirtildiği gibi çizimler amatör , bu kadar büyük bir serinin ardından dalga geçer gibi , emek verilmemiş bir oyunun yapılması üzücü. bakalım umarım çıktığında bu söylediklerimden dolayı utandırır.

not: nasıl bir oyun olursa olsun , umarım multiplayer özelliği taşır.