şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni mcu* dizisi. eski adıyla abc family yeni adıyla freeform kanalında yayınlanacakmış. ilk sezon onayını almış.
 • ilk fragmanı düşen dizi.

  https://www.youtube.com/watch?v=kxtxvxvlmw0
 • fragmanı o kadar kötü ki, izlemeye tenezzül bile etmeyeceğimi düşünüyorum. arkada çalan şarkı bile kötü bu diyor. marvel's gossip girl tadı yakalamak istemişlerse olabilir tabii.

  ilk sezon bitsin beğenilirse genel olarak bir şans veririm.
 • ilk sezonu 7 haziran'da başlayacak olan marvel dizisi.

  https://www.youtube.com/watch?v=f1_dm9v48wc&t=1s

  edit: başlığı (bkz: marvel’s cloak & dagger) olarak değiştirsek iyi olacak.
 • fena değil gibi.
  ilk iki bölümü çıkmış.
 • talihsiz olaylar sonucu süper güçler elde eden iki çocuğun yolları yıllar sonra yeniden kesişir ve olaylar başlar.

  cloak & dagger dizisinin ilk 2 bölümü 7 haziran 2018'de freeform kanalında yayınlandı. atmosferi, olay örgüsü, karakterlerimizin güçlerini nasıl aldıkları gayet güzel işlenmiş. benim gibi çizgi romanlara uzak kişilerin kafasında oturacak bir anlatım var.

  ana karakterlerimizin genç olması da sırıtmıyor, onlarla bağ kurabiliyorsunuz. diğer bölümlerle birlikte daha iyi olacağını düşünüyorum. ty ve tandy'nin yolları kesişti en nihayetinde. artık güçlerini birleştirip nasıl kullanacaklarını öğrenecekler ve kötülükle mücadele edecekler.

  diziye şans vermenizi öneriyorum. marvel yine güzel bir proje ortaya çıkaracak gibi görünüyor.

  dizi hakkındaki ayrıntılı düşüncelerimi şurada paylaştım.
 • üçüncü bölümü ile zaten güzel başlayan dizi daha da sağlamlaştırmış bastığı zemini, bu tempo ile devam ederlerse baya güzel bir ilk sezon sunacaklar bize.

  kahramanlarımızın dizideki yaşları fazlası ile küçük, ama ergenlik dramasını dozunda bırakmışlar bokunu çıkarmamışlar. aynen marvel's runaways dizisindeki gibi bunu diziyi kötü etkileyen bir şey olmaktan kurtarıp etkili kullanmışlar da denilebilir aslında.
 • marvel'in yine aşırı karanlık sahneleriyle boğduğu, her an bir şeyler olacak hissi veren ama hiç bir şey olmayan, olanın da etkilemediği, ilk 3 bölümü itibari ile sıkan ve hayal kırıklığı yaratan dizidir.
 • ilk 8 bölüm bence ortalama geçti. yani öyle gömülecek bir şey yok. evet, drama yönü beklediğimden fazla şu ana kadar ama çok da olumsuz değil. karakterlerin gençliğini izliyoruz ve yeteneklerini nasıl kazandıklarından nasıl kullanacaklarına doğru evriliyor hikaye.

  ilk sezon böyle geçecek belli ki. ayrıca 8. bölümde misty knight göndermesi yapmaları da güzel oldu. defenders alemiyle birleşme ihtimali pek görünmüyor dizinin ancak mcu'nun bir parçası olduğunu hissettirdiler ilk defa. ya da ben kaçırmış olabilirim daha öncesinde. en azından en belirgini buydu.

  ikinci sezon onayının gelmesi de iyi oldu. karakterlerimiz daha atılgan bir dönem geçirebilirler böylece. ilk sezon kötü dedektifin peşinde geçecek gibi. en azından 8. bölümden sonrası...
 • ben hayatımda bu kadar ilerlemeyen bir dizi daha görmedim.

  8 bölüm dayanabilen gerisini de izler sanıyorum ama bende o takat yok maalesef.