şükela:  tümü | bugün soru sor
 • filipin asıllı, 14 mart 1999 doğumlu ve 2.11 metre boyundaki uzun forvet. seneye sierra canyon lisesi'nden mezun olacak. kolej için şimdiden duke, ucla, arizona state, kentucky, oregon ve arizona wildcats takımlarından teklif almış. ancak kesinleşmiş bir kararı yok. izlediğim kadarıyla şahane bir sol bileği var. mükemmel şut çıkarıyor. gayet iyi bir ribaundçu ve pota altında ezilmiyor. önümüzdeki birkaç sene içinde uğruna tanking yapılacak bir oyuncu olması muhtemel. tip olarak da joel embiid ve justise winslow karışımı bir arkadaş.

  ukdeyi entrapmen altı ay önce vermiş."kasım 2016. hoca göle maya döker." şeklinde de not düşmüş.
 • drew league'de harikalar yaratan liseli. yaşıtları karşısında değil nba oyuncuları karşısında da çok zorlanmadan bitirebiliyor. hem boyalı alanda hem de 3 sayı çizgisi gerisinde çok iyi. kendisine espn 98 overall vermişti. 1 puanı nereden kırdınız diye sorasım geliyor her izleyişimde. aynı dönem oyuncusu zion kadar medyatik olmasa da çok daha büyük oynuyor. zaten çoğu otorite de zion'dan birkaç gömlek üstün olduğunu söylüyor. umarım aksilikler yaşamaz da böylesi bir yeteneğin yükselişine hep beraber şahit oluruz. daha çok şey yazmak istiyorum kendisi hakkında da zamanla artık.
 • boyalı alanda ki akıllıca pozisyon alma yeteneği, atletizmi ve ribaund yeteneği ile kolej liginde çok rahat 21 sayı 11 ribaund istatistikleri tutturmuş espn'e göre bu yılın 1 numaralı yeteneği. sadece hustle üzerinden bile çok rahat 30 salladığı maçlar var. ilginç bir oyuncu. bunu nba'e ne kadar uyarlayabilir en büyük soru işareti bu. çünkü şutu pek yok ve şut mekaniğide pek iyi durmuyor. yine de büyük potansiyel doğru ellere giderse.
 • jan vesely'ye hücumda yarım hook ekleyin, savunmayı çıkarın işte size marvin bagley. bu kadar yetenekli çocuk varken mock'larda 2. sırada isminin geçmesine inanamıyorum. zaten bir oyuncuya tweener dendi mi kaçmayı öğrenemedi bu gm'ler.
  ilave: bana brandon ıngram'ı hatırlattı nedense
 • iyi bir kolejden gelen ve power forward pozisyonunda oynayan basketbolcu.

  duke çıkışlı basketbolcuların kumaşı genellikle iyi oluyor.
  marvin yetenekli olmasının yanında günümüzdeki modern basketbola rahatlıkla ayak uydurmasını sağlayacak özellikleri taşıyor. bir uzun olmasına rağmen çok çevik ve atletik.

  aylar sonra gelen edit: sacramento seçtiği için bu yeteneğin harcanması htimali yüksekti fakat takımın yakaladığı müthiş uyum sebebiyle marvin bagley gayet iyi oynuyor.
 • sacramento kings'in yeni kurbanı.

  2.sıradan seçildi. geçmiş olsun kendisine.
 • marvin bagley the third olarak anılan, aşiri karizma bi isme sahip taze kings oyuncusu. isme bak be sanirsin tudor hanedanindan ingiltere krali pezevenk.
 • harry giles ile birlikte kings'in ikiz kule planının yeni parças,ı 2.sıra seçimi duke forveti. chris bosh'un daha iyi pozisyon alan, daha atletik , ama daha kötü şut atan versiyonu diyebiliriz kendisi için. diğer takım arkadaşları de'aaron fox ve bogdan bogdanovic için pas yeteneklerini düşünürsek oldukça iyi bir silahtır ve boyalı alanda çok agresif bir bitiricidir. kolejde 21 sayı 11 ribaund ortalamasıyla oynamıştır. oyun sistemini doğru kurgularsalar kings iyi bir seçim yaptı diyebilirim.

  bu seçim ile birlikte kings, labissiere,koufos,wcs üçlüsünden birini de kesin göndermeye karar verdiğini göstermiş oldu. muhtemelen labissiere ilk kurban olacak. wcs,koufos ve randolph'un da sözleşmelerinin son senesi. seneye maaş boşluğu açılacağından o konuda sıkıntı yaşamayacaklar.
 • bu sene sacramento'yu izlemek için bir sebep daha.
  harik bir atletizm ve patlayıcı güce sahip.
  inanılmaz bir sıçrama yeteneği var.
  geleceği çok parlak.
 • lakers karşısında pre-season maçını 19 sayı 10 ribaund (bazı siteler 11 yazıyor) tamamlayan çaylak.

  son zamanlarda bir uzunun bu kadar iyi sıçrama yeteneğine sahip olduğunu görmemiştim. kısa kulaç açıklığına rağmen o kadar iyi sıçrıyor ve ellerine hakim ki. hücum ribaundlarında özellikle daha iyi. kolejden 20-10 istatistiğiyle geldi nba'de de bunu yapabilecek bir isim. güçlenebilir ve kendi sağına oynarken ısrarla sol elini kullanmayı bırakabilirse izlemesi keyifli bir uzun olacak.

  aynı zamanda ciddi şekilde rap müziğiyle ilgilenen ve bolca şarkı çıkartan ufak ufak rapper kariyeri de olan bir genç kardeşimiz.