şükela:  tümü | bugün
  • filipin asıllı, 14 mart 1999 doğumlu ve 2.11 metre boyundaki uzun forvet. seneye sierra canyon lisesi'nden mezun olacak. kolej için şimdiden duke, ucla, arizona state, kentucky, oregon ve arizona wildcats takımlarından teklif almış. ancak kesinleşmiş bir kararı yok. izlediğim kadarıyla şahane bir sol bileği var. mükemmel şut çıkarıyor. gayet iyi bir ribaundçu ve pota altında ezilmiyor. önümüzdeki birkaç sene içinde uğruna tanking yapılacak bir oyuncu olması muhtemel. tip olarak da joel embiid ve justise winslow karışımı bir arkadaş.

    ukdeyi entrapmen altı ay önce vermiş."kasım 2016. hoca göle maya döker." şeklinde de not düşmüş.
  • drew league'de harikalar yaratan liseli. yaşıtları karşısında değil nba oyuncuları karşısında da çok zorlanmadan bitirebiliyor. hem boyalı alanda hem de 3 sayı çizgisi gerisinde çok iyi. kendisine espn 98 overall vermişti. 1 puanı nereden kırdınız diye sorasım geliyor her izleyişimde. aynı dönem oyuncusu zion kadar medyatik olmasa da çok daha büyük oynuyor. zaten çoğu otorite de zion'dan birkaç gömlek üstün olduğunu söylüyor. umarım aksilikler yaşamaz da böylesi bir yeteneğin yükselişine hep beraber şahit oluruz. daha çok şey yazmak istiyorum kendisi hakkında da zamanla artık.
  • boyalı alanda ki akıllıca pozisyon alma yeteneği, atletizmi ve ribaund yeteneği ile kolej liginde çok rahat 21 sayı 11 ribaund istatistikleri tutturmuş espn'e göre bu yılın 1 numaralı yeteneği. sadece hustle üzerinden bile çok rahat 30 salladığı maçlar var. ilginç bir oyuncu. bunu nba'e ne kadar uyarlayabilir en büyük soru işareti bu. çünkü şutu pek yok ve şut mekaniğide pek iyi durmuyor. yine de büyük potansiyel doğru ellere giderse.