şükela:  tümü | bugün
  • şık ambalaj tasarımı, tasarım dergilerinden fırlama reklamları ve sıradışı aromalarıyla öne çıkan, italyan diş macunu markası.

http://www.marvismint.com/
  • nihayet sevgili ülkemize teşrif etmiştir. douglas'larda bulabilirsiniz.
  • klasik diş macunlarının tadından hoşlanmayan bendenizi yasemin - nane ve tarçın - nane ile kendisine bağlamış şahane diş macunu.

fiyatı standartların biraz üzerinde ama sigara & kahve tüketip hafiften renk sorunu yaşayan insanlara cidden tavsiye ederim.

marketlerde çok bulunmuyor ama ben internette ararken netlence.com'da buldum, oradan temin edebilirsiniz.
  • hayatımda kullandığım ve asla vazgecemeyeceğim en iyi diş macunu. ağzı saatler boyunca taze ve temiz tutan bu kadar işe yarayan bir diş macunu görmedim, bilmiyorum. evet biraz pahalı ama inanın değer. ayrıca yoğun yapısı sayesinde diğer macunlara oranla daha uzun süre gidiyor. jasmin mint in hastasıyım. douglas da satılıyor ama internetten de aynı fiyatlara bulabilirsiniz.
  • istanbul'da eataly'den satın alabileceğiniz başarılı diş macunu.
  • denemek için küçük tüpte yaseminli olanından aldım,fiyatı 12tl civarında piyasa macunlarına göre epey pahallı kalıyor. ilk cezbeden fırçaya sıktığınız andan itibaren burnunuza gelen muhteşem kokusu, macun fazla köpürmüyor, fırçalama sonrası diş yüzeyinde oluşan kayganlık hissini sağlayamaması adına kötü ama ağızda hissedilen hoş kokudan mütevellit iyi puan topluyor.
  • vintage esintili ambalajı dışında hiçbir özelliği olmayan diş macunudur. internette yazılan "gerçekten temizlediğini hissettim" gibi cümlelerin tamamı viral açıkça, deneyimime göre sıradan bir diş macunundan öte bir şey değildir.
  • ilk bakışta retro ambalaj tasarımıyla tıraş kremi havası veriyor. normal boy paketi 22.5 liraya macrocenter'larda satılmaktadır.
  • yaseminli, tarçınlı vs. gibi ilginç çeşitleri olan pahalı bir diş macunu.

ben yaseminli olanını kullanmaktayım. yasemin kokusunu çok severim, yaseminli çaylara falan da bayılırım ama bu diş macununun kokusunu sevmedim. ancak ağızda güzel bir tat bıraktığı doğru.

bir de -tesadüftür muhtemelen ama- bu macunu kullanmaya başladığımdan beri diş etlerim kanamıyor. ne alaka bilemedim. diş eti kanamasının macunla değil fırçayla alakası var bildiğim kadarıyla ama yine de ilginç bir durum benim için çünkü önceden her fırçalamada muhakkak diş etlerim kanardı.

25 liraya değer mi derseniz.. tamamen bütçenize bağlı. diğer diş macunlarından aman aman bir farkı yok nihayetinde.
  • doğal ürün diye satışı yapılan ancak içeriğinde insan vücuduna çok zararlı ağır metal olan alüminyum hidroksit, titanyum dioksit ve sls barındıran diş macunu. bir çok yayında doğal bir diş mamulü gibi gösteriliyor, vintage görünümü ve fiyatı nedeniyle de organik hissiyatı uyandırıyor. kokusu ve ağızda bıraktığı temizlik hissi nedeniyle bir süre kullandım ancak sağlığından olmaya değer mi? değmez.