şükela:  tümü | bugün
  • attığı golle, kalecisi olduğu fc augsburg'a bundesliga tarihinde ilk defa bir bayer leverkusen karşılaşmasında puan kazandırmayı başaran kişi..

27 yaşındayken, gol atan kaleci familyasına giriş yapmıştır..

ayrıca minik mavi balina uktesiymiş..

edit: düşük cümle hassasiyetinden ötürü fahir'e teşekkürler..
  • an itibariyle koln karşısında oynanan maçta koln'un kazandığı penaltı öncesi bilica gibi penaltı noktasını bir hayli ezmiş, akabinde de penaltıyı kurtamış kaleci.

tartışılır bu konu almanyada bu hafta.
  • ben yeni gördüm bunu, fena ıskalamışım.

bilica'nın fenerbahçe'de yaptığının bir benzerini yapmış maçta. üstüne bir de sevinmiş. alt tarafı oyun oynuyoruz ulan, kaybetmek bu kadar mı zoruna gidiyor?

neyse, her türlü spor müsabakalarından men edilmesini isterdim. bir daha hayatı boyunca herhangi bir spor organizasyonuna dahil olamasın.

http://alkislarlayasiyorum.com/…sanan-bilica-vakasi
  • borussia dortmund'un emekliye ayrılan roman weidenfeller yerine 4 milyon € (21,4 milyon tl) ödeyerek kadrosuna kattığı kalecidir.
    30 yaşında ve kariyeri pek parlak olmamasından hareketle yedek kaleci olarak alındığı söylenebilir. fakat vatandaşı roman bürki nin bu sezonki rezalet performansını devam ettirmesi halinde hayatının fırsatının da karşısına çıkma ihtimali gayet yüksektir.