şükela:  tümü | bugün
 • bbc radio 1'in nobetci programcisi. carsamba sabaha karsi turkiye saatiyle 4-6 arasi experimental show adli bir program yapmaktadir kendileri. bizde haftasonu gunduz ulasilamayan dinlenme oranlarina ulasmasi da ayri bir ilgincliktir. basarili bir hanfendidir. deneysel muzige verdigi onem sayesinde ciddi bir paye kazanmistir. son donemde de dubstep'in tur olarak hakettigi sayginligi kazanmasinda etkin olmustur. takip edilesi bir kisidir. sarkilarin sonlarinda zart diye sesi kapatip yorum yapmaya baslamasi da biraz hircin oldugunu gosteriyor.

  eski programlari http://www.newmixes.com/ den dinlenebilir.
 • sounds magazine, nme, loadedgibi türlü çeşit, sanatsal, görsel, işitsel mecmualar içerisinde müzik yazıları ile nam salmış; xfm'de acemiliğini atmasının ardından da bbc radio 1da breezeblock programı ile alternatif seslerin çağrılarını dinleyicilere ulaştıran başarısı tescilli dj. 2006 yılı eylül ayından bu yana da experimental show ile dubstepden elektroakustiktınılara uzanan bir çeşitlilikten kolajlar oluşturmaktadır. türlerden bağımsızlaşmış eklentiler ile doğrudan seslere odaklanmış, ayrıntılı bir müzikal seçkiyi çözümlemek için yeterli ipuçlarını da vermesi ile kulakları şenlendirmektedir.

  dubstepin de özellikle, güney londra cephesinden digital mystikz, mala, skream, burial, kode 9, appleblim, shackleton vd. gibi müzikal yaklaşımda yeniliği arayan, üreten isimlerin yaygınlık kazanmasında, müzikleri ile aşina hale gelmesinde katkısı su götürmez bir gerçek olduğunu belirtmekte fayda var. 2006 yılında planet mu etiketinden "mary anne hobbs presents the warrior dubz" çalışması da bu minvalde, bugünlerde dinlediğimiz kromestar, caspa, rusko vd. başlatıcısı olduğunu savlayan pek çok makale karşımıza çıkmakta. egzantrik olayım derken yüzüne gözüne bulaştıran pek çoklarının aksine, derinden gelen bir hissiyatla hangi parçayı önerirse o parçanın ayrı bir şevkle kendine yol çizmesi de "radyo aleminin büyücüsü" olarak nam salmasını da sağlamıştır hobbs'un.
 • dubstep dünyasının hayırlı dostu, güzel müzik için kıtaları aşırabilecek çılgınlıkta daşşaklı bayan.
  saygımı sevgimi içtenliği ve renkli gülümseyişiyle kazanmıştır. youtube dolayısıyla görmüşlüğümü bir gün bir ortamda tanışarak süslersem pek mesut olacağımdır.
 • idolüm
 • sesiyle bir gece geçirmek istediğim.
 • ilham kaynagim.
  muzige olan askini, peel'i anlatirken resmen yasiyor ve yasatiyor, canim ya.

  a dj saved my life
 • bbc 6 music'in kendi güzel müziği güzel şahane dj'i. hiç boş yapmaz.
  şöyle buyrun: http://www.bbc.co.uk/programmes/b01pp0xq