şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 25 aralık 2018'de vizyona girecek olan disney filmi. emily blunt ve lin-manuel miranda, filmin başrolünde olacak. rob marshall, yönetmenlik koltuğundaki isim.

  https://pbs.twimg.com/media/c6bsczyuyaeq4zy.jpg

  edit: meryl streep, emily mortimer, colin firth, ben whishaw, filmin kadrosuna katılan isimler.
 • (bkz: ı am back)
 • teaser trailer'ı düşen film.

  https://www.youtube.com/watch?v=pzcar1n0pti
 • çok enterasan bir film olacak.
  (bkz: emily blunt)
  yani hollywood’un alex’i.
  başlı başına bir efsane ama ne zaman ,büyük maçlarda ya da kendine en çok ihtiyaç duyulan dönemde ,ortalarda olmayan ya da hayal kırıklığı yaratan kişi anlamı taşır bu ünvan.kısaca supporting actress olduğunda oscarlık olmasa da golden globe ayarında ama gel ,leading role ‘e geç dendiği zaman ise ,cortingen dalı ya da ahududu seviyesi.

  seçilen film 1960ların ve bir dönemin kült ikonu.
  kısaca şu çorak günlerde ,geçmişin ekmeğini yeme arzusu.
  bu plan şimdiye kadar kaç milyon defa patladı?sanırım 4.5 milyar yıl içinde yaklaşık olarak bir - iki milyon kere tutmamıştır.

  yapılan iş risk, seçilen ana karakter çok çok risk.
  en son emilycim küllerinden doğmuş fakat buna en az onun kadar ihtiyacı olan bir beyefendi ile beraber yapmıştı.fakat o anka kuşu etkisini ,hemen akabinde gene çok patlak ve riskli bir iş olan ve benim 30 yıllık hayatımda ,okuduğuma ender pişman olduğum kitaplardan birinin,uyarlama filmi için başrol oynayarak tekrardan bir alex olmuştu.

  şimdi ana karakter yanına ikili oynamayı çok sevdiği başka bir oyuncuyu yane (bkz: meryl streep)’i davet ediyor. kısaca film patlarsa bir adaylık cepte diyecekler en azından.emily ve meryl belli ,birbiriyle sinerjik bir etki oluşuyor.bakalım ne kadar yansıyacak filme.

  kısaca hayal kırklığı yaratacağı kesin bir filme ; risk alması gerekmeyen bir veya bir kaç kişi elini taşın altına sokuyor.
  bence emilycim( ki hayranıyım) kocasıyla beraber fantastic four teklifini değerlendirseydi, zaten patlak bir işi daha da kötü hale getiremeyecekleri için yırtardı ama risk alıp zaten eksik olan kariyerinde ki halkayı tamamlamaya çalışması kendisini bitirebilir.

  merakla bekliyoruz bu filmi.
 • akademi ödülü adaylığı da bulunan rob marshall yönetiyor filmi. bakalım ansıl bir müzikal olacak.

  her eve imdb
 • resmi fragmanı düşen film. ilk entry'de 25 aralık demişim ama asıl vizyona tarihi 19 aralık.

  https://www.youtube.com/watch?v=-3jsfxdzliy
  edit: poster