şükela:  tümü | bugün
  • süper maryo bir göz doktoru. eskiden yeditepe üniversitesi'ndeydi, güzeldi o günler. şimdi oradan ayrılmış, bulamıyoruz. maryo'muz kaybolmuş :/
  • serhan kohen 'in abisi.
  • yakışıklı olduğu kadar şirindir de. muayeneleri çok eğlenceli geçer. muayene ederken sıkılmaz, durduk yere hastaya laf söylemez, soruları kestirip atmaz, uzun uzun ve güzel güzel anlatır. hastalarını kapıda karşılar, evden uğurlar gibi uğurlar.

iyi bir hekim olduğu kadar iyi bir insandır da.

maryo geri dön :/
  • maryo geri dön derken durumun bu kadar ciddi olacağını düşünmemiştim:

http://www.kovancilardh.gov.tr/…=371&cid=253&page=1

neden maryo neden? bizi merdivensiz kuyularda kör bıraktın :/
  • göz doktorları ile epey sıkıntı yaşamış bir insanım. bu maryo'ya kadar böyleydi, sonra maryo elazığ'da görev yaptı bir süre, doktorasını da orada yapmış. o ara benim gözler bir fena oldu, bir çılgınlık yapıp istanbul'dan elazığ'a gitmedim ve de pişmanım. bir sürü saçma doktorla uğraştım yine. dönmüştür herhalde, dönmüştür umarım, allaaam nolur dönmüş olsun bıktım ben bu şabalak göz doktoru pisliklerden derken meğer cleveland'e gitmiş. tabii rabbim bana oturup da cleveland diyecek değil, yani keşke dese tabi de, demiyor pis.

neyse kendisine yeni hayatında başarılar dilerim. ben de umarım kendisi gibi düzgün bir başka göz doktoru bulabilirim.