şükela:  tümü | bugün
  • yenir. pewdiepie kardeşime saygımdan ötürü daha fazla bir şey diyemiyorum.
  • pewdiepie yı kıskanma nedenlerinden en büyüğü. hem youtube'a ortak ol, hem oyun oynayarak parayı kır hemde böyle sevgilin olsun. hayat sana güzel felix. *
  • pewdiepie'ın biraz gerizekalı sevgilisi.

http://youtu.be/fu_sz8suhvc

en azından güzel.

http://youtu.be/aa5ykhbqkkw

felix'in youtube'dan kazandığı paralarlan aldığı şeylere video çeken bir marziye hanım kendisi.
  • 21 ekim 1992 doğumludur. cutiepiemarzia adlı youtube kanalının sahibidir ve pewdiepie'ın sevgilisidir. kanalında genel olarak moda içerikli videolar paylaşır.
  • sesini garip buldugum yine de sevdigim pewdiepie'ın sevgilisi.
    bir de youtube kanali var ,beauty&vlog tarzi videolar yukluyor .
  • hafif kafadan çatlaktır. nedense yatakta kontrolün hep onun elinde olduğunu düşündüm şu an. kötü kız imajı var yani o sevimli görünüşünün arkasında. korku filmleri sevmeler, ufak şeytanlıklar falan.

yok lan az önce bi başlığa adını yazdım yoksa manyak değilim fantezi kurmuyorum hakkında*

epey güzeldir ayrıca ama öyle dillere destan bir güzelliği de yok. sonuçta makyaj, kişisel bakım vs. üzerine tonlarca videosu var. yataktan kalktığı haliyle videolarında göründüğünü (ve hatta normalde konuştuğu ses tonuyla konuştuğunu) düşünmemek gerek.
  • sanırım bir tek benim çok güzel bulmadığım,makyaj,güzellik vs. videoları çeken bir youtuber aynı zamanda pewdiepie'ın sevgilisi olan youtuber.
    makyajsız hali
    makyajlı hali makyaj uzmanı olduğunu da düşünürsek bildiğin normal bir güzelliği var(saçları güzel o ayrı)
    bu arada ses tonu da oldukça itici ama videolarında biraz safça olmasından dolayı güzel bir karakteri vardır diye düşünüyorum.
  • güzel olmasına güzel ama biraz sankiiiii... hafif bir aptal ama güzel kız imajı çiziyor. yani pewdiepie'ın yanına yakışmıyor gibi. korku oyunlarında filan felix'e katıldığında oyundan değil marzia'nın çığlıklarından korkuyoruz. hayır,canım kıskanç filan değilim.