şükela:  tümü | bugün
 • pewdiepie yı kıskanma nedenlerinden en büyüğü. hem youtube'a ortak ol, hem oyun oynayarak parayı kır hemde böyle sevgilin olsun. hayat sana güzel felix. *
 • pewdiepie'ın biraz gerizekalı sevgilisi.

  http://youtu.be/fu_sz8suhvc

  en azından güzel.

  http://youtu.be/aa5ykhbqkkw

  felix'in youtube'dan kazandığı paralarlan aldığı şeylere video çeken bir marziye hanım kendisi.
 • 21 ekim 1992 doğumludur. cutiepiemarzia adlı youtube kanalının sahibidir ve pewdiepie'ın sevgilisidir. kanalında genel olarak moda içerikli videolar paylaşır.
 • sesini garip buldugum yine de sevdigim pewdiepie'ın sevgilisi.
  bir de youtube kanali var ,beauty&vlog tarzi videolar yukluyor .
 • hafif kafadan çatlaktır. nedense yatakta kontrolün hep onun elinde olduğunu düşündüm şu an. kötü kız imajı var yani o sevimli görünüşünün arkasında. korku filmleri sevmeler, ufak şeytanlıklar falan.

  yok lan az önce bi başlığa adını yazdım yoksa manyak değilim fantezi kurmuyorum hakkında*

  epey güzeldir ayrıca ama öyle dillere destan bir güzelliği de yok. sonuçta makyaj, kişisel bakım vs. üzerine tonlarca videosu var. yataktan kalktığı haliyle videolarında göründüğünü (ve hatta normalde konuştuğu ses tonuyla konuştuğunu) düşünmemek gerek.
 • sanırım bir tek benim çok güzel bulmadığım,makyaj,güzellik vs. videoları çeken bir youtuber aynı zamanda pewdiepie'ın sevgilisi olan youtuber.
  makyajsız hali
  makyajlı hali makyaj uzmanı olduğunu da düşünürsek bildiğin normal bir güzelliği var(saçları güzel o ayrı)
  bu arada ses tonu da oldukça itici ama videolarında biraz safça olmasından dolayı güzel bir karakteri vardır diye düşünüyorum.
 • makyajlı halini de makyajsız halini de gayet tipsiz bulduğum, sesi ve hareketleri hiç güzel olmayan, pewds'e hiç ama hiç yakıştıramadığım kendini youtuber sanan ancak tüm abonelerini sırf pewdiepie'nin eşi olduğu için kazanmış olan italyandır. ayrıca ne zaman pewds'in videosunda kendisini görsem "perspektiften çıkar şunu pewds!" derim.
 • güzel olmasına güzel ama biraz sankiiiii... hafif bir aptal ama güzel kız imajı çiziyor. yani pewdiepie'ın yanına yakışmıyor gibi. korku oyunlarında filan felix'e katıldığında oyundan değil marzia'nın çığlıklarından korkuyoruz. hayır,canım kıskanç filan değilim.
 • konuşmalarına dayanamadığım kızdır. normal sesinin öyle olduğuna tabiki de inanmıyorum.
 • pewds'un geçtiğimiz günlerde, bitmek bilmeyen japonya seyahatleri sırasında evlenme teklif ettiği, şu aralar pembe saçlı kız arkadaşı. nikahtan sonra ikameti tokyo büyükşehir belediyesi'ne aldırırlar diye bekliyorum. fekat adam uzun süre önceden planlamış sürprizi anlaşılan. bazı insanlar çok şanslı *-* marzia ırspısı da bunu bildiği için "it was a private moment between me and felix, sorry guyzz" diyor ve yediğinden sıçtığına kadar her şeyini vloglarında paylaşan bir kadın olarak, bu gelişmenin detaylarını paylaşmıyor. türklerden ve nazar denen şeyden haberi var sanırım.*

  yalnız yüzükteki taş da kafam kadar, felix'in cyka blyat merch'üyle marzia'nın çeyizini düzenler oturup ağlasın, ben de gidip tezimi yazayım.

  (bkz: youtuber'la ilgili entry girince boş beleş işler peşinde olduğu anlaşılmasın diye akademik yönüne vurgu yapan sözlük kullanıcısı)